Isobuster jak odzyskac dane z dvd

utracilem dane po 1 sesji na plycie dvd,isobuster mi to odnalazl,ale wszystko pięknie mam niby odzyskane tylko przy próbie skopiowania na dysk twardy wyskakuje mi info że musze zarejestrować proga, ale jest zarejestrowany i klawisz od rejestracji jest nieaktywny może mi ktoś podpowiedzieć co z tym fantem zrobić?,albo podajcie jakis podobny program do isobustera,bo juz wielu prubowalem.

pozdrawiam

Unstoppable Copier 4.4 - spróbuj tego…

no niestety nie widzi tego folderu ten progos,a isobuster pieknie go czyta,kurcze bardzo mi zalezy na tym,od 2 dni zastanawiam sie co jest z tym isobusterem.

Skąd ściągnąłeś Isobuster-a? Zrób tak : odinstaluj programik ,przeczyść CCleaner-em rejestr systemowy ,wejdź na stronę producenta i pobierz program…następnie zainstaluj i zarejestruj…

ale ma zarejestrowac ten program na stronie producenta?,nie bardzo wiem gdzie tam sie rejestruje.

nic to nie dalo,przeczyscilem rejestr i dalej to samo

Dograj pliki do płyty i zamknij ją .

oto chodzi ze np nero nie widzi tej sesji i nie moge jej zamknąć,a wiem ze pliki sa tam bo isobuster widzi je pieknie,pubowalel cdroler i tez nic,chce wpisac inny klucz do isobuster ale nie moge bo opcja rejestracji jest zamknieta,naprawde nie wiem co sie dzieje,dlaczego do cholery isobustera nie moge uaktywnic?

a moze znacie program jakis do odczytu sesji z dvd?

Nero Burning ROM w nowej kompilacji / ilość sesji / zaznacz kontynuuj dysk .

CD Recovery Toolbox Free 1.1.14

http://www.cdrinfo.pl/downloads/Utils-Diagnostyka

blesso77 , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ