Istnieje możliwość instalacji języka Polskiego, w chińskich smartfonach?


#1

Cześć,
Dostałem telefon, który nosi nazwę “Swees X505”. Mam za zadanie wgrać język Polski w telefonie, gdyż takiego nie posiada. Telefon prawdopodobnie kupiony w Anglii. Naszukałem się sporo po forach, żeby coś więcej o tym telefonie dowiedzieć się, ale internet milczy.
Pytanie. Czy we wspomnianym smartfonie, jest możliwość grania języka Polskiego? Nie znalazłem odpowiedzi, na te pytanie.
Dzięki.


(pocolog) #2

http://www.inbox.com/article/how-do-add-language-on-android.html


#3

Aplikacja częściowo tłumaczy system. Nie mam już telefonu, nie było sensu bawić się, gdyż był to chińczyk. Telefon nawet nie miał opcji aktualizacji systemu, gdyż taka nie istniała.


#4

Są do niego czyste andki, które można potem sobie aktualizować. Wymagany jedynie pełny reflash.


#5

No dobra, masz link pod ręką, do pobrania romu? Znalazłem jeden rom, tylko jeden, ale miałem pewne obawy, czy rzeczywiście to jest rom, pod konkretny telefon.
@MartinaNeumayer


#6

Poszperaj na needrom’ie. Gość wrzucił tam dump’a od 506-tki. To bodajże andek 4.2.2 - wnioskując z opisów w moim rss. One mają taką samą płytę, więc trzeba tylko biuld.prop’a wyedytować jakoś np. na pc i zapodać spowrotem w obraz. Żeby go zaciągnąć musisz sobie tam konto zrobić. Ja niestety nie mam.
Te foniki robi Soaye, które jest partnerem Vodafone. U nich ewentualnie można by też czegoś poszukać.