Istnieje możliwość instalacji języka Polskiego, w chińskich smartfonach?

Cześć,
Dostałem telefon, który nosi nazwę “Swees X505”. Mam za zadanie wgrać język Polski w telefonie, gdyż takiego nie posiada. Telefon prawdopodobnie kupiony w Anglii. Naszukałem się sporo po forach, żeby coś więcej o tym telefonie dowiedzieć się, ale internet milczy.
Pytanie. Czy we wspomnianym smartfonie, jest możliwość grania języka Polskiego? Nie znalazłem odpowiedzi, na te pytanie.
Dzięki.

(pocolog) #2

http://www.inbox.com/article/how-do-add-language-on-android.html

Aplikacja częściowo tłumaczy system. Nie mam już telefonu, nie było sensu bawić się, gdyż był to chińczyk. Telefon nawet nie miał opcji aktualizacji systemu, gdyż taka nie istniała.

Są do niego czyste andki, które można potem sobie aktualizować. Wymagany jedynie pełny reflash.

No dobra, masz link pod ręką, do pobrania romu? Znalazłem jeden rom, tylko jeden, ale miałem pewne obawy, czy rzeczywiście to jest rom, pod konkretny telefon.
@MartinaNeumayer

Poszperaj na needrom’ie. Gość wrzucił tam dump’a od 506-tki. To bodajże andek 4.2.2 - wnioskując z opisów w moim rss. One mają taką samą płytę, więc trzeba tylko biuld.prop’a wyedytować jakoś np. na pc i zapodać spowrotem w obraz. Żeby go zaciągnąć musisz sobie tam konto zrobić. Ja niestety nie mam.
Te foniki robi Soaye, które jest partnerem Vodafone. U nich ewentualnie można by też czegoś poszukać.