ISUSPM Startup- Co to jest?

Witam. Mam mały problem… Otóż od dawna patroluję programy, który startują wraz z systemem… Poprzez CCClenaera. Dzisiaj zauważyłem nowy wpis w autostarcie a mianowicie ISUSPM Startup wydawca- InstallShield Software Corporation. Co to może być? Czy to jakieś zagrożenie? Skąd nagle wzięło mi się w autostarcie? Co do wirusów… ciężko mi stwierdzić ale po dzisiejszym co miesięcznym skanowaniu systemu ( MBAM, Kaspersky, Dr.Web) nic nie zostało wykryte. Z góry dziękuje za informację :slight_smile:

Program aktualizujący, składnik pakietu installshield, może być dołączony do instalatorów stworzonych w installshield, jeżeli z niego nie korzystasz to wyłącz, nie ma sensu tego w autostarcie trzymać.

Możliwe, że to CCClenaer mi to wepchał? Dzisiaj go aktualizowałem. Nie korzystam bo nawet nie wiem do czego do służy Wywalę z autostartu to. Dzięki za pomoc :wink: Jeszcze jedno pytanie, lepiej będzie usunąć to z autostartu czy unieaktywnić [wyłączyć] ten wpis?

EDIT: Odkryłem, że program sam się pcha do autostartu gdy kliknie się w niego w panelu sterowania. Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.