iTunes movie trailer

:smiley: Proszę o pomoc. Bardzo lubię oglądać trailery z filmów za pomocą iTunes I tego drugiego ale w 1080p. Jednak ostatnio, tj. od kilku tygodni nie widzę takiej możliwości. Czy zmienił się sposób włączania czy może zlikwidowano taka możliwość ?

Dakemahahi , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

To już inny temat. Użycie , edytuj" nie powoduje, iż uzyskuje dostęp do polskich czcionek.

Wystarczy kliknąć w pasek języka - bądź wybrać odpowiedni aplet w Panelu sterowania - i zmienić język na polski programisty. Tyle.

Cały czas prowadzimy rozmowę na inny temat. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to w tym przypadku musiał bym zakupić pakiet językowy . Korzystam z różnych urządzeń gościnnie . Ale jak widać znalazłem/znaleźliśmy rozwiązanie. Pisze z mojego telefonu z Windows Phone . Za błędy przepraszam i proszę o nie usuwanie mojego pytania. Gdy znajdę chwile czasu to to poprawię. Ale czy rzeczywiście jest to aż tak istotne ? Pozdrawiam.

Hej,

:arrow: Nie aktualizowałeś ostatnio aplikacji iTunes bądź sterowników do karty graficznej?

:arrow: Na jakiej rozdzielczości ekranu obecnie pracujesz?

Nic podobnego - jeśli zmieniamy język w systemie - czyli wszystkie komunikaty - to faktycznie może tak być. Ale tutaj chodzi tylko o zmianę języka klawiatury.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Za każdym razem gdy pojawiła się aktualizacja ITunes to ją instalowałem. Pracuję na ustawieniach 1366/768 . Piszę z laptopa.

Dodane 04.11.2013 (Pn) 22:58

Sterowniki do grafiki też aktualizowałem ale ostatnio przywróciłem laptopa do stanu fabrycznego I wykonalem wszystkie ważne aktualizacje z Microsowt. Grafika to Intel.

Dodane 04.11.2013 (Pn) 22:59

Tym razem grafiki nie aktualizowałem ani ze strony producenta laptopa, ani ze strony producenta grafiki.

Hej,

Może w tym jest problem - próbujesz odtworzyć materiał, który nie zmieści się na ekranie. Nie oglądałeś przypadkiem tych materiałów na dodatkowym monitorze bądź telewizorze o rozdzielczości Full HD?

Pozdrawiam,

Dimatheus

No tak, ale przecież na Youtube jest dużo materiałów w Full HD i mogę je oglądać . Czy to zależy od odtwarzacza ?

Hej,

Problem w tym, że Quick Time i iTunes nie skalują materiałów, a wtyczka Flashowa w przeglądarce - już tak. Spróbuj sprawdzić to podłączając się do ekranu z rozdzielczością Full HD.

Swoją drogą komputer spełnia minimalne wymagania dla materiału HD od Apple’a - http://support.apple.com/kb/HT3209?viewlocale=pl_PL?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dziękuję. Miły gość z Ciebie. Pozdrawiam.