iTunes nie chce się włączyć - Windows 7

Witam !

Od jakiegoś już czasu korzystam z Windowsa 7, posiadam także iPhone 3GS, więć na komputerze mam zainstalowane iTunes. Wszystko było ok do dzisiaj. Nie wiem dlaczego, ale nie chce mi się włączyć iTunes. Programy pojawia się w procesach, ale nie wyskakuje żadne okienko. Jak to rozwiązać? Proszę o szybką odpowiedź !

Nie uruchamia się czasem w trayu?

Nie jestem za dobry w dziedzinie komputerów, proszę o sprecyzowanie słowa “tray”.

EDIT: Pasek narzędzi - Nie, nie widzę tam ikonki iTunes

Odinstaluj iTunes, potem wywal C:Users\nazwa_użytkownika\AppData\katalog_ajtjuns. Zainstaluj ponownie i sprawdź.

Robiłeś coś szczególnego zanim padł iTunes?

Raczej nic nie robiłem, często zwlekałem z aktualizacją iTunes, ale to chyba nie miało wpływu na to, co się stało. Zaraz zobaczę jeszcze z tym katalogiem.

EDIT: Teraz jak chcę uruchomić to wyświetla mi się umowa, regulamin iTunes itp. , ale kiedy zaakceptuję to znowu nic się nie dzieje, okienko znika i koniec.

gregogg , problem tylko i wyłącznie z iTunes? Hmm… chodziło mi o to, czy nie instalowałeś niczego, etc.

Wybacz, ale tutaj moja wiedza dotycząca Windows się kończy :confused: Radziłbym ci założyć nowy temat i wkleić do niego logi z OTL, by upewnić się, że nie jest to spowodowane jakimś syfem.

Mógłbyś mi wytłumaczyć, gdzie ja znajdę te logi? Jakaś ścieżka…

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741