iTunes nie widzi iPhona

Witam serdecznie,

około miesiąca temu zdejmowałam simlocka w serwisie z iPhona 3GS (wersja oprogramowania 5.1.1), przez Cydię.

Przed zdjęciem simlocka po podłączeniu telefonu do komputera iTunes od razu wykrywał sprzęt i miałam możliwość zgrywania muzyki na telefon. Po zdjęciu simlocka komputer widzi iPhona jedynie jako dysk i można zgrywać na niego zdjęcia.

Myślałam, że to wina nieoryginalnego kabla, ale teraz, po podłączeniu telefonu przez oryginalny kabel jest tak samo.

Jakiś pomysł, jak można temu zaradzić? Wersja iTunes najnowsza.

Pozdrawiam.

w jaki sposob zdejmowany był simlock?

Nie wiem dokładnie (robione było w serwisie). Może takie informacje pomogą, po odebraniu telefonu mam wgraną Cydię, nie mogę aktualizować oprogramowania (bo simlock wróci) oraz było to zrobione stosunkowo szybko - w 2 godziny.

Niestety nic więcej nie wiem.

Ja sciagalem sam simlocka z iPhona 3G poprzez Cydie i tez mi go czasami widzial, czasami nie. Przeinstalowalem oprogramowanie jeszcze raz, niby cos tam dalo, ale od czasu do czasu musialem go podpinac pare razy zeby dopiero zalapal

zgłos sie z tym do goscia ktory zdejmowal - za przeproszeniem spieprzył to niech teraz naprawia, simlocka bezpiecznie sie kodami ściąga - nie jest tanio ale bezpiecznie.