Itunes problem z instalacją

Witam. Podczas instalacji najnowszej wersji Itunes pojawia się błąd

itunes2.png

Dzięki za pomoc

Hej,

Spróbuj pobrać program jeszcze raz, bo najprawdopodobniej ten po prostu nie ściągnął się poprawnie. Pamiętaj też, że jeśli pobierasz instalatora jako archiwum (ZIP/RAR), to najpierw musisz je rozpakować, a dopiero później uruchamiać instalator.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ściągnąłem program jeszcze raz z oficjalnej strony Apple. Podczas instalacji występuje ten sam błąd, dodam ze plik jest w rozszerzeniu exe

Hej,

Zrób więc inaczej - odinstaluj programy iTunes i QuickTime przez aplet Dodaj/Usuń Programy w Panelu sterownia. Następnie zrestartuj komputer i zainstaluj najnowszą wersję - powinno to rozwiązać problem.

Jeśli to nie pomoże ściągnij narzędzie Windows Installer CleanUp ze strony Microsoft’u i zainstaluj. Za jego pomocą usuń programy iTunes i QuickTime (ewentualnie także Apple Mobile Device Support, Bonjour), zrestartuj komputer i zainstaluj najnowszą wersję.

Powodzenia,

Dimatheus

Witam

Zrobiłem tak jak Pan napisał i pomogło błąd nadał wystąpił, lecz instalacja zignorowała ten komunikat. Bez problemu zainstalowałem aplikacje

Strasznie przereklamowany ten odtwarzacz, jakość dźwięku jest okropna

Jednak potrzebny do Ipoda…

Zostaje przy swoim Foobarze i SongBirdzie a iTunes będę używał tylko w ostatecznośći

Dziękuje bardzo za pomoc

‘Strasznie przereklamowany ten odtwarzacz, jakość dźwięku jest okropna’ jak masz muzyke w 128kbps to sie nie dziw :smiley: … ja go uzywaam od dawna i jestem bardzo zadowolony ;d

no mnie nie satysfakcjonuje :wink:

foobar2000 i tyle w temacie :lol: