Itunes problem z instalacją

(N3rw93) #1

Witam. Podczas instalacji najnowszej wersji Itunes pojawia się błąd

itunes2.png

Dzięki za pomoc

(Dimatheus) #2

Hej,

Spróbuj pobrać program jeszcze raz, bo najprawdopodobniej ten po prostu nie ściągnął się poprawnie. Pamiętaj też, że jeśli pobierasz instalatora jako archiwum (ZIP/RAR), to najpierw musisz je rozpakować, a dopiero później uruchamiać instalator.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(N3rw93) #3

Ściągnąłem program jeszcze raz z oficjalnej strony Apple. Podczas instalacji występuje ten sam błąd, dodam ze plik jest w rozszerzeniu exe

(Dimatheus) #4

Hej,

Zrób więc inaczej - odinstaluj programy iTunes i QuickTime przez aplet Dodaj/Usuń Programy w Panelu sterownia. Następnie zrestartuj komputer i zainstaluj najnowszą wersję - powinno to rozwiązać problem.

Jeśli to nie pomoże ściągnij narzędzie Windows Installer CleanUp ze strony Microsoft'u i zainstaluj. Za jego pomocą usuń programy iTunes i QuickTime (ewentualnie także Apple Mobile Device Support, Bonjour), zrestartuj komputer i zainstaluj najnowszą wersję.

Powodzenia,

Dimatheus

(N3rw93) #5

Witam

Zrobiłem tak jak Pan napisał i pomogło błąd nadał wystąpił, lecz instalacja zignorowała ten komunikat. Bez problemu zainstalowałem aplikacje

Strasznie przereklamowany ten odtwarzacz, jakość dźwięku jest okropna

Jednak potrzebny do Ipoda...

Zostaje przy swoim Foobarze i SongBirdzie a iTunes będę używał tylko w ostatecznośći

Dziękuje bardzo za pomoc

(antiferno) #6

'Strasznie przereklamowany ten odtwarzacz, jakość dźwięku jest okropna' jak masz muzyke w 128kbps to sie nie dziw :smiley: .. ja go uzywaam od dawna i jestem bardzo zadowolony ;d

(N3rw93) #7

no mnie nie satysfakcjonuje :wink:

foobar2000 i tyle w temacie :lol: