Ja tez mam nie lada problemy

A mnie komputer się poprostu nie chciał wyłączyć !!

jak do internetu to XP bynajmniej nie mam znim problemów no moze kilka gierek dosowych nie chce chodzić ale trudno , a do pracy najlepszy jest 2000

:smiley: najlepszym moim zdaniem jest 98 ( nie 98SE ) , do gier ,filmów , programów. Nie testowałem jak praca w internecie , ale osobiście przetestowałem 98 SE , 2000 i kichaaaa zawieszają się programy , nie można wyłączyć pc-ta , wiecznie pojawiający się scandisc - w pracy pracuje na NT - jest Ok ! ale jak i inne z wieloma programami nie chce współpracować . Koledzy pracujący na XP mieli problemy ze współpracą ze starszymi programami oraz różnymi dziwnymi ( programy od komórki ,aparatu cyfrowego itp) , więc najpierw instalowali na jednej partycji 98 a na innej XP - I TO JEST MOJA RADA .

Moja rada jest taka sama. Na jednej partycji 98 a an drugiej XP

Moim zdaniem najlepszy jesty Windows XP. Zależy jeszcze jaki masz sprzęcik. na Pentium 3 chyba najlepszy jest 98. Nie jestem ekspertką od komputerów, ale gdybym miała lepsdzy komputer na pewno wybrałabym Windows XP Home Edition

Komp ci się nie wyłącza ponieważ w panel sterowania->menadzer urządzeń->z menu wybrać ->pokaż urządzenia ukryte i jak wyświetli urządzenia na ACPI będzie krzyżyk wystarczy ->wystarczy prawy klawisz myszki i z menu wybierz włącz. I po kłopocie na pewno będzie działać.

Do gier to na pewno 98SE lepszy chodż stabilność tego systemu pozostaswia wiele do życzenia. XP napewno lepszy do pracy -> gdzie np masz podłączone 4 drukarki skaner i inne urządzenia peryferyjne->niestety duże wymagania sprzętowe (min 256 MB ram i jakiś athlonik)

W sumie i tak wole na poważnie pracować na linuxie dużo mniejsze wymogi sprzętowe i stabilniejszy o niebo nawet od XP, system plików trudny do rozwalenia no i wogóle się miło pracuje.