Jabra BT2010 i Skype

Witam niedługo dostanę tą słuchawkę Bluetooth i mam pytanie czy można za jej pomocą rozmawiać przez Skype na laptopie? Laptop to Toshiba A200-1AE z wbudowanym Bluetooth. Mam zainstalowanego najnowszego Skype i chciałbym rozmawiać zamiast przez słuchawki z mikrofonem na kablu rozmawiać przez tą słuchawkę Bluetooth.

Dzięki za odpowiedź.

Moja Jabra BT250v działa z wbudowanym bluetoohem w Della więc i Jabra BT2010 powinna działać.

A tak pozatym to chciałem żeby działała i z laptopem i telefonem ale nie da się jej sparować z dwoma urządzeniami naraz.

Dzięki, czyli będę mógł sobie chodzić po pokoju a nawet na korytarz do 10m i rozmawiać:D Mam jeszcze jedno pytanie czy będę musiał instalować jakieś wtyczki czy coś? Czy tylko zesparować z komputerem i wybrać w ustawieniach skype?

wystarczy sparować z kompem a skype jak jest na ustawieniach domyślnych to sam przełączy się na jabre.

Dzięki za pomoc

Tak się składa, że też mam tą słuchawkę, ale nie udało mi się wykorzystać jej w ten sposób… Mam stery systemowe (Vista) - czy na nich da radę korzystać ze słuchawki BT??? Niby dodałem, ale nic więcej… :?

Nie wiem jak to jest w vista bo ja działam na xp ale zapewne w vista należało by użyć aplikacjii do bluetooha zalecanej przez producenta laptopa (wbudowany bluetooh) lub aplikacjii dołaczonej do klucza (bluetooh na USB) systemowe aplikacje działają prawidłowo jedynie z kluczami microsoftu.

30ce5ee89ef347f0m.jpg

Stery Visty są identyczne jak te z XP… (na załączonym screenie są inne). Ja działam na SYSTEMOWYCH, bo innych nie dostałem. Asus nie daje sterów do BT do Visty - przynajmniej w moim wypadku. Wszystko gra, więc nie chcę wrzucać innych :slight_smile: nie są aż takie złe - dla mnie obecnie styka… ale jeśli dałboby radę na nich uruchomić Jabrę, to byłbym uradowany :smiley: :mrgreen:

Pozdro

a ja zakupiłem sobie ten zestawik i bluesoleil nie wykrywa mi go ;/ co strasznie złości przy czym telefon normalnie go wykrywa i wszystko działa :expressionless: Można prosić o jakąś pomoc?

Na systemowych (czy to vista, czy xp) mi się nie udało - może za mało próbowałem… Ale na sterach Toshiby wszystko ładnie śmiga - zarówno zestaw słuchawkowy (skype) jak i normalne słuchawki - jakość mizerna, ale bardzo przydatne jak siedzisz w nocy i chcesz słyszeć co się w kompie dzieje, nie budząc przy tym domowników. (Stery toshiby to te, które screenował Zbych1 )

Nie miałem przyjemności z Bluesolei’em, więc niestety Ci nie powiem… ale musisz się pobawić, bo powinno działać… :slight_smile: pozdro i powodzenia

posiadam windows xp sp 2 i zainstalowalem ten program…i sie instalowal ze 2 godziny po czym ciagle prosil o adapter bluetooth … i nie znajdowal go …jak moge to naprawic z czym jesst problem ;>

Już się sam pogubiłem - skoro miałeś bluesolei to po co kombinowałeś z toshibą? Trzeba było się bawić w bluesoleiu, bo teraz to namieszałeś ze sterami…

Powywalaj wszystkie stery, oprogramowania od BT, wyczyść kompa ze śmieci - jak wiesz co i jak to ręcznie, a jak nie to jakimś narzędziem - np EasyCleaner, po wszystkim oczywiście restarty kompa… i próbuj od nowa zainstalować stery dostarczone z BT - czyli w Twoim przypadku BlueSolei. Powodzenia