Jaim programem można robić zdjęcia kamerą internetową?

czy ktoś zna jakieś programy do robienia zdjęć kamerą internetową ?? czyli np jakieś ustawienia były np: jasność albo ostrość proszę o pomoc

a co nie ma na kamerce przycisku???

Ja dostałem do kamerki internetowej program PHOTO IMPRESSION 5 i nim można robić zdjęcia. W vortalu DOBRE PROGRAMY można pobrać na przykład ten program>>>> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ander+6.30 Ten program także może przechwytywać obraz z kamerki. Kiedyś korzystałem ze starszej jego wersji. Nie wszyscy producenci kamerek internetowych oprócz sterowników, dostarczają program ułatwiający obsługę kamerki. Można robić zdjęcia systemowym programem PAINT (Mam WIN XP Home).

a gdzie instrukcja do tego programu jak się robi zdjęcia kamerą ??? bo ja tego nie rozumiem tego programu

O który program Ci chodzi: “Photo Ipression 5”, “Paint”, czy “Ashampoo Photo Commander”? A więc Ashampoo Photo Commander 6. To tak wygląda: > Plik > Importuj/Skanuj > Importuj/Skanuj > Jeżeli pierwszy raz to robisz, pojawi się “wybór źródła”. I pojawi się obraz z kamerki. Tam może być przycisk “Zrób zdjęcie” albo “Przechwyć”. Aby korzystać z pełnej wersji musisz się zarejestrować . Przy okazji chcę wytłumaczyć, jak to zrobić PAINT-em. A więc po kolei: START > WSZYSTKIE PROGRAMY > AKCESORIA > PAINT > PLIK > ZE SKANERA LUB APARATU FOTOGRAFICZNEGO i tu wybierasz ikonę kamerki a klikając na nią otrzymujesz z niej obraz.

Możesz także zrobić zdjęcie, jeżeli w MÓJ KOMPUTER jest ikona twojej kamerki internetowej, to klikając na nią także otrzymujesz z niej obraz i w rezultacie możliwość zrobienia zdjęcia.

Nie wspomniałem, że obraz z kamerki może pojawić się, jeżeli kamerka ma przycisk, który uruchamia z niej obraz. Pisał o tym inny kolega.

Myślę, że moje tłumaczenia były dla ciebie jasne i zrozumiałeś. Inna metoda, to metoda: “próba - błędu”. Zawsze można ją wypróbować !!

Aby jeszcze dopowiedzieć i temat był maksymalnie wyczerpany, nie wspomniałeś, jaką masz kamerkę internetową. Ja obecnie używam kamerkę TOSHIBA - model - PX1342E-1CAM i ma przycisk, który uruchamia bezpośrednio z niej obraz. To moja druga kamerka.

"Ashampoo Photo Commander

mam podobny problem, mam laptopa i do niego była dołączone jakies płyty i na którejś było life frame za pomocą którego mozna było robić zdjęcia kamerką, jednak miałam zmieniany system i teraz nie mam tego programu i nie mogę robic zdjęc kamerką, na płytach szukałam tego ale nie mogę znaleźc.