Jajko 2.6.38-10- system nie wstaje

(phyrz91) #1

Tak jak w temacie, oczywiście rozwiązaniem tego problemu jest wykasowanie tego jajka i powrót na 9, wtedy wszystko hula..Ale chcę zapytać z czym związany jest ten błąd?

Po kolei, kilka dni temu w proponowanych aktualizacjach( natty proposed) pojawiło się nowe jajko, zaktualizowałem, dałem restart i lipa, x nie wstawały,a raczej wstawały ale tylko z trybu recovery i w dodatku tylko z polecenia roota..próba uruchomienia z poziomu zwykłego usera kończyła się porażką( więcej szczegółów nie podam bo usunąłem to jajko).

Widzę że praktycznie wszyscy mają problem z tym jajkiem(system nie wstaje), jedynym rozwiązaniem jest usunięcie tego jajka.

Czy ubuntu dało ciała wypuszczając jajko które rozwala system? :wink:)

Ktoś spotkał się z tym samym problemem?

Jajko dostępne jest w natty proposed..

pzdr

ps. Mam Kubuntu 11.04

(foreste) #2

a przeinstalowałeś sterowniki karty graficznej ?.

(nintyfan) #3

Co masz na myśli pisząc, że Ci jajko nie wstaje? Jaki jest ostatni komunikat?

(marcin82) #4

Jeśli nie podasz logów po komendzie startx to niczego się nie dowiemy. Poszukaj, może jeszcze nie są nadpisane logi w /var/log .

(Kaka') #5

phyrz91 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif