Jak aktywować DivX w Samsungu Ultra Style?

Ów telefon ma opcjonalnie zainstalowane oprogramowanie które umożliwia nagrywanie i wyświetlanie filmów w rozdzielczości 320x240.

Aby nagrywać film w wyższej rozdzielczości 720x480 trzeba jakoś się zarejestrować na stronie DivX i przed tym wygenerować jakiś kod do rejestracji…etc.

Kompletnie nie wiem jak do tego się zabrać a chciałbym nagrać film z tą wyższą rozdziałką.

Jeżeli masz Samsunga S7350 to nic nie musisz rejestrować od razu możesz nagrywać w 720x480

Przełącz na kamerkę prawy przycisk aby wejść do opcji i poszukaj rozdzielczości, wybierz odpowiadającą i zapisz.

Aha, dzięki.

Dziś kupiłem telefon i czytając instrukcję tak to zrozumiałem nie wchodząc w opcje telefonu, których jest od groma.

Mam telefon od kilku godzin i nie połapałem się w tym wszystkim.

Dodane 08.11.2009 (N) 10:27

Niestety, ale nie da się przestawić na wyższa rozdzielczość, bo takowej nie ma opcjonalnie w moim telefonie.

Chyba jednak trzeba się dostosować do zapisów z instrukcji aby wymusić na kamerze tą opcję.

Jest chyba ona dopiero aktywowana przez portal DivX-a.

Dodane 09.11.2009 (Pn) 14:39

No i doczytałem w necie.

Zostałem zrobiony w dudka.

Mam wersje telefonu S7350i, która jest okrojona z gadżetów w stosunku do wersji S7350.

Nie ma m żyroskopu, możliwości nagrywania z radia oraz nagrywania filmów w DivX w tym w rozdzielczości 720x480.

Totalna klapa.

Po cichu zrobili wersję telefonu oszczędnościową. Skandal! !!