Jak aktywować kod do Survarium z CDA?

Kupiłem CD-Action, w którym był promocyjny kod do survarium. Pobrałem grę ze steama i kliknąłem gra na koncie steam. Gazeta informuje, że kod wpiszemy poprzez przeglądarkę steam. Ale co i jak konkretnie, to nie napisali. Nie mam pojęcia gdzie to wpisać, a cwaniaki na forum CDA nie pomogli :frowning: Wiecie jak aktywować ten kod?

Coś namotałeś. Ze Steam’a nie pobierzesz (zainstalujesz) żadnej gry ZANIM nie podasz klucza licencyjnego gry. Zatem czy to co otrzymałeś z CDA to klucz licencyjny czy kod do promocyjnego (po obniżonej cenie) zakupu gry?

Gra Survarium jest Free To Play klucz jest zapewne do dodatkowej zawartości gry

Zakładasz konto w serwisie kody.cdaction.pl - jest darmowe.Podajesz kod z płyty CDA i dają ci możliwość pobrania klucza steam z listy.Podobnie jest z Uplay - coraz więciej gier jest w dystrybucji cyfrowej i nikogo to nie ominie.Jeśli kupisz grę Ubisoftu to na 95% wymaga ona uplaya.Z kluczami dostaje się też  dodatkową zawartość.

 

I pewnie to wszystko jest napisane w CDA tylko kolega Bebok_2 bardzo nie lubi czytać :wink:

Survarium jest za darmo na Steam, więc nie ma żadnego klucza. Klucz z serwisu kody.cdaction.pl otrzymałem, ale nie wiem gdzie go wpisać, aby dostać darmowe itemy do gry. W gazecie napisali, że aktywuje się go poprzez stronę www gry lub poprzez przeglądarkę www steam jak gramy na steamowym koncie. Ale  dalej nie wiem gdzie to wpisać.

https://account.survarium.com/en/profile/promo
 

Wejdź na tę stronę w przeglądarce Steam i zaloguj się przy użyciu konta Steam (zielony przycisk w okienku logowania).
W sekcji Promo Codes będziesz miał pole do wpisania klucza ze strony kody.cdaction.pl
Po jego aktywowaniu strona powinna się odświeżyć, a pod polem do wpisywania kodów, będziesz miał wpis o tym, że klucz jest aktywowany i co dodał Ci do konta.