Jak aktywować Microsoft office 2013

Witam Wszystkich. Chciałbym zapytać Was co to jest Microsoft office a bardziej co to jest i po co to na laptopie jest potrzebne? Mam w laptopie 2 klucze jeden do Windowsa 8.1 a drugi klucz pisze Microsoft Office 2013. Zainstalowałem i aktywowałem Windows 8.1 a jak się aktywuje ten Microsoft office 2013 ?

Excel, Word, Outlook… mówi to panu coś, panie Boczek?

Obawiam się, że to wersja próbna na 90 dni - potem trzeba będzie kupić.

Nie słyszałem o 90-dniowych kluczach :wink:

A jak się obawiam, że to jakiś śmieszek :wink:

To pewnie potrzebny jest do prac biurowych ? Bez tego to co pracy biurowej nie zrobi czy jak? Może była wesja próbna a może i nie jak to sprawdzić?

To nie potrzebujesz Office.

To wersja OEM preinstalowana na laptopach i gotowych desktopach. Miałem już z tym do czynienia. Koleżanka z pracy kupiła coś takiego i bardzo się zdziwiła po 3 miesiącach, że znowu musi płacić. I to była dokładnie taka sama wersja - 2013 na laptopie MSI. Obecnie już tego nie ma bo M$ “zachęca” do subskrypcji.

A to pewnie tak samo moja była wersją próbną. Pytam bo sprzedaję laptopa HP i osoba kupująca pyta o ten Microsoft office widocznie mu potrzebny.

Jak się da to się da.

Cóż panowie dzięki wam za każdą podaną wiedzę. Nie wszystko mozna wiedzieć. Ppszukam popytam może ktoś cos wytłumaczy dam znać pozdrawiam i dzięki☺

A czego jeszcze nie wiesz?

Czy ten Microsoft office to oczywiście służy daje możliwość pracy typu biurowej na komputerze pewnie umożliwia to otwierania innych plików? Czy by aktywować taki Microsoft office to wystarczy podać swoj klucz aktywacyjny do Microsoft office czy tez trzeba podać też swego maila? Pytam bo nie wiem nie był mi nigdy potrzebny , ale będę potrzebował dla siebie bo zamierzam wykonywać pracę biurową na laptopie. 1 laptopa sprzedaję i kupujący chce by był ten Microsoft office do pracy biurowej . Ok więc kupię go tylko czy ja mu mogę go zainstalować na laptopie czy nie. Bo nie wiem czy do aktywacji kluczem muszę podać swego maila bo jeśli tak to nie byłoby słuszne by druga osoba miała aktywowany prze mego maila. No chyba że maila się nie podaje tylko klucz to ok. Jeśli natomiast trzeba podać maila tego wlasnie tez nie wiem to wtedy kupujący by sobie go aktywowal na swoim mailu?

Powinno przejść bez maila, jak dla mnie to niech sobie on dokupi licencje, a nie że ty będziesz kombinować za wymarłym legalnym kluczem do MSO 2013.


https://pl.libreoffice.org/pobieranie/stabilna/

Może wystarczy jak nie musisz mieć 100% zgodności z docx / xlsx / pptx (żeby się nic nie rozjechało i nie było formuł nieznanych w Excelowi lub z przekręcaną składnią w LibreOffice Calc).