Jak aktywować Offica 365 z zestawu z tabletem?

Posiadam tablet z windowsem 8.1 i licencją offica 365 personal na okres jednego roku. Tablet gdy go otrzymałem posiadał aplikację office który aktywował pakiet i łączyła z kontem microsoft. Niestety nie zrobiłem tego lecz od razu odświeżyłem system ( tablet był wcześniej uruchamiany w sklepie). Po odświeżeniu brakuje aplikacji office i niestety nie mam pojęcia czy da skądś ją pobrać. Sprawdziłem recovery, nawet zgrałem na pendrive i przeszukałem w poszukiwaniu aplikacji - niestety nie ma jej. Z tego co widzę to nie ma możliwości pobrania jej z jakiegokolwiek źródła. Czy da się coś w tym przypadku zrobić? 

Mam podobnie z tabletem firmy goclever, z tym że ja tego pakietu nie aktywowałem. Po przywróceniu systemu z partycji recovery office zniknął. Skontaktowałem się wówczas z producentem ale oni usilnie próbują mi wmówić że pakiet jest w postaci kafelka na ekranie startowym. Owszem był ale przed resetem. Nawet przesłano mi instrukcję jak to aktywować ale co ja mam aktywować skoro offica w plikach recovery nie ma. To tyle.

Ja też nie aktywowałem i również posiadam goclevera :slight_smile: Pisałem do pomocy technicznej i ten sam tekst z instrukcją. Ciekawi mnie czy dałoby się zdobyć skądś ten programik i wtedy aktywować pakiet.