Jak aktywować za darmo Windows 8.1

Mam Windows 8.1.
Jest jakiś sposób na darmowe aktywowanie?
System zainstalowałem na uefi.

Szukaj ofert “oddam za darmo” po OLX?

Tak, jest.

Przejść się po śmietnikach i wysypiskach w poszukiwaniu urządzenia z naklejką COA Windows 8 i liczenie że klucz nie został wykorzystany.

Klucz windows mozna wykożystywac kilka razy

Najpierw sprawdzić ,czy Windows jest oryginalny i licencja nabyta jest legalnie. Jeśli tu wszystko się zgadza ,zadzwonić na infolinie Microsoft i poprosić o aktywację telefoniczną. Jeżeli to pirat to poszukać na innym forum bo tu nie pomaga się piratom.

tylko na tym samym urządzeniu

Nawet jakby dopłacali to nikt by go nie chciał używać.
Gorszy bubel od Visty.

Legalny i darmowy to tylko linux. A za windows trzeba płacić, więc musisz nabyć licencję. Jeżeli nie masz, to polecam zaopatrzyć się od razu w klucz do windows 10 najlepiej w wersji BOX, będziesz mógł w przyszłości przenieść na dowolny komputer.

Sporo widziałem, ale bardzo dawno nie widziałem, aby ktoś pytał o spiracenie windowsa :wink: Myślałem, że to już wiedza kolektywna ^^

Ale piszę ten post nie po to, aby dać Ci rozwiązanie, bo takie tu są zasady.
Piszę po to aby przestrzec Cię, że praktycznie na pewno nie znajdziesz czystego aktywatora w google (takiego który jest tym dobrym wirusem i pomaga userowi, zamiast kraść dane). W dzisiejszych czasach trzeba wiedzieć skąd pobrać takie rzeczy.

Weź sobie tę radę do serca nim napytasz sobie biedy.

1 polubienie

Podpowiedź: Jeśli lubisz produkty MS kup legalne kopie lub oryginały. Ten program możę pomóc przetestować produkty MS, ale jest wysoce zalecane, aby kupić wersje orginalne programów.

CMD lub Powershell jest najbardziej skuteczną metodą, aby aktywować system Windows. Narzędzie w 100% czyste którym można na stałe aktywować dowolną wersję Windows i Microsoft w ciągu kilku sekund.

Aby zastąpić istniejący klucz produktu, uruchom wiersz polecenia jako administrator na komputerze, który chcesz aktywować, i wpisz:

windows 8.1 Pro

> slmgr /ipk GCRJD-8NW9H-F2CDX-CCM8D-9D6T9

> DLA PRZYKŁADU

przy użyciu slmgr z opcją /skms.

> slmgr /skms kms.teevee.asia

Aby aktywować system Windows za pomocą serwera usług zarządzania kluczami, uruchom polecenie:

I poczekaj, aż komunikat Produkt został pomyślnie aktywowany pojawi się;

slmgr /ato

Tu jest spis tych wszystkich - Generic product key

KMS client setup keys | Microsoft Docs

Appendix A: KMS Client Setup Keys | Microsoft Docs

windowsserverdocs/KMSclientkeys.md at master · MicrosoftDocs/windowsserverdocs · GitHub

wygląda to nazbyt prosto…

czy serwer usług zarządzania kluczami jest powiązany z serwerem aktualizacji?
Bo jeżeli tak to tworzymy sobie backdoora do jakiegoś podejrzanego serwera

Raczej nie jest powiązany ale wykorzystanie luk 0 day w mechanizmie KMS brzmi ciekawie.

Radziłbym zaprzestać pisania o aktywacji systemu z pomocą kluczy generycznych. One mają na celu pomóc z aktywacją posiadając oryginalną kopię, a nie być obejściem na aktywację pirackiej wersji.

Kupić oryginalną licencję i przestać bawić się w aktywatory i nie do końca legalne aktywacje.

1 polubienie

Wygląda na to że muszę kupić papier z cyferkami…
Dziękuje wszystkim za pomoc.

Jaką cenę proponujesz?
Mam kilka luźnych licencji na win10, nieużywane, nienaruszona zdrapka na naklejce.

A na windowsa 8.1 masz?

Nie, nie proponował bym ci najgorszego systemu w historii.
BTW, skąd takie parcie na niego?

Aha, win8 zdaję się można aktywować kluczem z dychy i odwrotnie, jeżeli się mylę niech ktoś mnie poprawi.

Dlaczego najgorszego?
Dla mnie jest git.
Laptop mi się przestał przez niego zacinać.

Przede wszystkim idiotyczny interfejs.
Kuzyn ciągle go używa, same problemy, wiecznie coś się sypie, wiecznie coś nie działa a ja jak mam walczyć z tym debilnym interfejsem jestem chory.
Aktualizacja nie przechodzi z jakiegoś dziwnego powodu.
Próbowałeś dychy?

To właśnie 10 mi tak zacinała.
Ja na razie nie mam problemów z 8.1.