Jak będzie wyglądać windows SEVEN?

jak na razie to wg. mnie idą w dobrą stronę :wink:

Vista to takie milenium, każdy omija szeroko.

PS: do mojego geforce 8500GT winda miała stery wbudowane (jak do wszystkiego) ale ściągałem i działają te do visty 32.bit

Aktualny wygląd 7 jest ładny jedyne co mogli by zmiewnić to to aby po najechaniu na taskbar robił się taki jak jest teraz a jak odjedziemy z niego myszką to żeby ta kreska znikała (coś jak sidebar na viscie), wtedy ten pasek by świetnie wyglądał ale niejest żle.

przydało by się też aby MS zrobił galerie kompozycji żewby można pobierać z niej inne wyglądy 7 które zrobią inni ludzie (coś galeria gadżetów visty)

mały ot:

można go zamknąć :

1.zdejmij wszystkie gadgety na pulpit (aby pasek był pusty)

  1. klik na sidebarze prawym przyciskiem myszy i wybierz close/zamknij-pasek się schowa do ikonki w traju, gadegety możesz ustawiać gdzie chcesz a paska niema.

W 7 podoba mi się że zmienia tapery co ile się chce, oraz ciągnie 2 razy mniej ramu od Visty.

Mogli by dodać jeszcze dużo więcej tapet i było by cacy, szkoda że alcohol 120% nie działa, gdzie mam zamontować swoje napędy wirtualne ;(

Daemon Tools :wink:

Mogłoby to być coś a la Konkurs na najlepszą skórkę GG 8.0 który teraz trwa, jest już chyba z 1000 skórek i ciągle przybywa, ja zrobiłem już chyba z 10, więc jak widać motywacją może być nagroda, tak by mogło być z skórkami do Sevena, np. 50 najlepszych skórek (osób które je zrobiło) dostanie Windows Seven Ultimate x64 w wersji językowej jego kraju.

a wie ktoś kiedy będą oficjalne wymagania???

jutro… :expressionless:

jak wcześniej napisałem nie można się nimi sugerować!

mój 3 komputer wg. MS nadawał się do użytkowania, a ja byłem tylko zadowolony z szybkości włączania i wyłączania PC…

nie sugerujcie się wymaganiami minimalnymi…

Zwykle wymagania MS są zawyżone. Dla tego lepiej się nimi nie sugerować.

No to zrób, żeby Vista ci szybko chodziła na wymaganiach podanym przez MS.

Ale to są wymagania minimalne, a nie optymalne.

Tu masz kilka screenów viewtopic.php?f=35&t=282429