Jak bezpiecznie dla systemu ustawić tryb ESETa?

Witam !

Wróciłem do ESET i miałem wrażenie, że program blokuje ważną aplikację i zacząłem roszady z trybami i HIPSEM: interaktywny uruchomił klikanie, potwierdzanie itp. Jesr oczywiste, że to potwierdzanie nie powinno mnie źle pokierować ze szkodą dla systemu - jest irytujące, bo tyczy się operacji, o których nie muszę nic wiedzieć. Niestety, próby wycofania się były zbyt późne i programy Windows i ‘scalone’ z nimi przestały działać. Wpadłem w panikę i juz chciałem zawieźć kompa, ale wcześniej skonsultowałem się ze znajomym informatykiem, który polecił reinstal i sprawdzenie co się dzieje. Zaden program nie wykonał tej operacji, bo był zablokowany, więc w zakładce Hips znalazłem opcję kompletnego resetu ustawień, po kliknięciu której system zaczął wracać do życia (teraz jestem na trybie uczenia się, bo mam awersję do grzebania w ESET na jakiś czas i wciąż się zastanawiam czy nie byłoby lepiej przeinstalować)

Nie wszystko poszło gładko:

  1. playery typu pot player nie odczuły tego zawirowania, sm player ogłosił swoje uszkodzenie, po czym sam, automatycznie, pozmieniał co trzeba w rejestrze i odpalił żądany plik , best player ruszył gdy uruchomiłem plik przez jego zakładki a nie z pozycji klikanego pliku.

  2. Praca na kompie jest niestabilna. Z reguły śmiga jak rakieta, ale czasem przymula ostro, zarówno w pracy wewnątrzsystemowej jak i sieciowej. Ostatnio wyskakuje błąd Explorer.exe (czasami), z reguły gdy na dłużej odejdę od kompa. Raz wyskoczyło coś jeszcze (niestety nie pamiętam, a wtedy nie mogłem klikać na nic na pulpicie, przeglądarce - to zdarzyło się tylko raz) Czsem, otwierając nowy tab w przeglądarce wyskakuje niedostępność, załadowuję ponownie i jest ok.

  3. Jeszce przed problemami, ale po instalu ESET, mój Google Drive przestał się łączyć z serwerem. On-line nie widzę wszystkich plików. Myślę, że są. Nie wiem o co chodzi. Podobnie z Office. Normalnie pisałem dokumenty np. Word i łączyłem się ze SkyDrive, by tam zapisywać zmiany. Obecnie wyskakuje błąd połączenia z serwerem. Myślę, że potrzebna jest tu jakś banalna korekta po problemie. Niestety nie wiem jaka.

Proszę o rady

Darek

Windows XP SP3

Zalecam pobranie ESETUninstaller.exe i całkowite usunięcie ESET z systemu (w trybie awaryjnym).

Pod tym adresem masz aktualny podręcznik użytkownika dla ESET Smart Security w wersji 5. Informacje o HIPS są na stronie 42 podręcznika.

Ok, ale jak się czyta, co może się zdarzyć podczas odinstalowywania ESET z ESET Uninstaller, to można wdepnąć w jeszcze większe kłopoty (no chba, że to syndrom ulotek do leków :))

Na przyszłość pamiętaj, że HIPS eseta nie działa w trybie awaryjnym, więc jeżeli HIPS uniemożliwi pracę systemu to odpal system w trybie awaryjnym i wtedy działaj.

Kiedyś ESET posypał się po instalacji (Windows Defender był nadal aktywny, stąd błąd sterownika od ESET).

Usunąłem ESET w trybie awaryjnym. Przeinstalowałem sterowniki od kart sieciowych, wyłączyłem usługę Windows Defendera, zainstalowałem ESS 5 . Wszystko poszło zgodnie z planem.

DarioAngelo ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Witam,

Niestety w weekend w ESET nie ma serwisu telefonicznego - gdybym wiedział nie robiłbym sobie kłopotu. Niedawno kupiłem licencję i zainstalowałem Smart Security 5. Wszystko byłoby ok, gdyby nie pewna aplikacja, ważna dla mnie. Podejrzewałem, że ESET ją blokuje i zacząłem grzebać, testować tryby działania, również w HIPSie. Nie wiem jak (nie robiłem tego jakoś chaotycznie), ale zablokowałem funkcje sieciowe, więc siadła praca przeglądarek, normalna praca playerów, instalacja/deinstalacja, SnagIt, sieciowe połączenia Office, Total Uninstall, Google Drive itp. Już miałem iść z PCetem do serwisu, jednak znajomy informatyk doradził reinstalację ESETa, a potem zobaczymy. Nie mogłem tego zrobić normalnie - deinstalator zablokowany. Na szczęscie znalazłem pod HIPS opcję całkowitego resetu ustawień ESET. Po zastosowaniu poczynione zło cofnęło się - funkcje odżyły natychmiast, ewentualnie po lekkich zabiegach. Ale nie do końca. Office stracił eksport i zapis na serwerze SkyDrive. Czasem, przy otwieraniu kart na przeglądarce strona się nie ładuje i trzeba kliknąć raz jeszcze. Niekiedy wyskakuje bląd explorer.exe. Podjąłem decyzję, m.in. konsultując się w BOK ESETu, żeby zainstalować ponownie program, deinstalując stary przy pomocy ESETUninstaller.exe Pytałem jeszcze czy przyniesie to szkód, ale zostałem upewniony, że nie.

Tak więc z piątku na sobotę, nieświadom zbliżających się kłopotów, mając lekkie kłopoty i śmigający komp, wszedłem w awaryjny i zrobiłem wszystko ŚCIŚLE wg zaleceń.

SKUTEK:

System jest wprawdzie szybki jak zwykle, połączenie internetowe o wysokich parametrach, ale Instalator Windows nie działa, na dzień dobry alert blędu ekrn.exe sprzed paru dni ? !!

W załączniku zamieszczam :

  1. Log ESET Uninstaller

  2. Treść maila z ESET

  3. Mail znajomego informatyka ws Instalatora Windows

Pozdrawiam

Dariusz Sobiecki

Windows XP SP3

Korespondencja z ESET:

Dziękujemy za wiadomość. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane w naszym systemie pod numerem: 4152557

Postaramy się na nie odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

W przypadku odpowiedzi prosimy nie modyfikować tematu wiadomości, ponieważ spowoduje to opóźnienie odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.

Pozdrawiamy,

Dział Pomocy Technicznej ESET

DAGMA sp. z o.o. - dystrybutor rozwiązań ESET w Polsce

tel. 32 259 11 88

Pomoc Techniczna ESET pomoc@eset.pl

May 31 (2 days ago)

to me

Polish

English Translate message

Turn off for: Polish

Witam,

Deinstalacja automatyczna:

I. Proszę pobrać i zapisać (np. na Pulpicie) narzędzie dostępne pod poniższym

linkiem, które całkowicie usunie wszystkie wpisy utworzone przez aplikację

ESET (proszę na tym etapie nie uruchamiać owej aplikacji).

http://download.eset.com/special/ESETUninstaller.exe

II. Powyższe narzędzie należy uruchomić w trybie awaryjnym systemu Windows.

Proszę wg poniższej instrukcji uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Instrukcja uruchamiania systemu Windows w trybie awaryjnym:

Aby uruchomić system Windows w trybie awaryjnym, należy zastosować się do

poniższych kroków:

  1. Włącz komputer (przycisk zasilania) i zanim rozpocznie się uruchamianie

systemu operacyjnego naciśnij klawisz F8 na klawiaturze. Naciskaj klawisz F8

do momentu, kiedy pojawi się menu opcji zaawansowanych. Na komputerze, którego

konfiguracja umożliwia rozruch w wielu systemach operacyjnych, naciśnij

klawisz F8 po wyświetleniu menu Wybierz system operacyjny do uruchomienia.

  1. Po pojawieniu się Menu opcji zaawansowanych systemu Windows, wybierz Tryb

awaryjny i naciśnij ENTER.

  1. W menu Wybierz system operacyjny do uruchomienia wybierz instalację, którą

chcesz uruchomić i naciśnij ENTER.

  1. W oknie System Windows działa w trybie awaryjnym kliknij TAK.

W przypadku problemów z uruchomieniem komputera w w/w sposób proszę skorzystać

z poniższej procedury:

Windows XP

  1. Proszę otworzyć systemowe polecenie uruchom (Windows + R)

  2. Proszę w nowym oknie wpisać polecenie ‘msconfig’ i nacisnąć OK

  3. Następnie proszę w nowym oknie przejść na zakładkę BOOT.INI

  4. Proszę na niej zaznaczyć opcję ‘/SAFEBOOT’

  5. Następnie proszę kliknąć OK i uruchomić komputer ponownie

  6. Po wykonaniu wszystkich zadań w trybie awaryjnym, proszę wykonać ponownie

kroki od 1 do 3 i proszę wyłączyć opcję ‘/SAFEBOOT’

Windows Vista/7

  1. Proszę otworzyć systemowe polecenie uruchom (Windows + R)

  2. Proszę w nowym oknie wpisać polecenie ‘msconfig’ i nacisnąć OK

  3. Następnie proszę w nowym oknie przejść na zakładkę ‘Rozruch’

  4. Proszę na niej zaznaczyć opcję ‘Bezpieczny rozruch’

  5. Następnie proszę kliknąć OK i uruchomić komputer ponownie

  6. Po wykonaniu wszystkich zadań w trybie awaryjnym, proszę wykonać ponownie

kroki od 1 do 3 i proszę wyłączyć opcję ‘Bezpieczny rozruch’

III. Będąc w trybie awaryjnym proszę uruchomić pobrane wcześniej narzędzie

ESETUninstaller

IV. Po uruchomieniu narzędzia, program zapyta nas czy chcemy kontynuować

pracę, należy nacisnąć przycisk Y na klawiaturze.

V. W kolejnym kroku narzędzie deinstalacyjne przeskanuje komputer w

poszukiwaniu wpisów aplikacji ESET i wyświetli informacje o zainstalowanym

oprogramowaniu antywirusowym, oraz zapytanie "Enter sequence number of AV

product…". Należy wybrać liczbę, która będzie przypisana do nazwy produktu.

Najczęściej pojawiającym się wpisem jest “1. ESS/EAV/EMSX”, tak więc w tym

wypadku należy nacisnąć na klawiaturze klawisz 1 a następnie nacisnąć Enter.

VI. Następnie program poprosi o potwierdzenie operacji, należy nacisnąć Y.

Bedzie także informacja gdzie zostanie utworzony plik ~ESETUninstaller.log

(zawsze jest tworzony w miejscu gdzie znajduje sie samo narzędzie do

deinstalacji). Program zostanie odinstalowany automatycznie.

VII. Komputer należy ponownie uruchomić.

VIII. Proszę następnie ponownie zainstalować program i zweryfikować czy

problem nadal występuje. Proszę ze strony http://www.eset.pl pobrać najnowsza wersje

oprogramowania.

Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, proszę o podesłanie pliku

~ESETUninstaller.log, który został utworzony po uruchomieniu narzędzia do

deinstalacji.

Deinstalacja ręczna:

W przypadku problemów przy deinstalacji programu, proszę zastosować sie do

instrukcji poniżej:

Proszę uruchomić plik EAV+ESS_killer który wyczyści rejestr. Następnie proszę

pobrać ze strony

static.dagma.pl/eset/download/cutil/msicuu2.exe

program Windows Installer CleanUp, proszę zainstalować program. Po instalacji

proszę uruchomić program i przejść w start wszystkie programy Windows

Install Clean Up. Na liście programów w nowym oknie proszę zlokalizować

zainstalowany uprzednio program antywirusowy, i odinstalować go klikając

przycisk Remove.

Proszę następnie zrestartować komputer.

Następnie proszę skasować następujące foldery:

C:\Program Files\ESET and C:\Documents and Settings\All Users\Dane

Aplikacji\ESET C:\Documents and Settings\NAZWA_UZYTKOWNIKA\Dane Aplikacji\ESET

Dodatkowo proszę usunąć wszystkie foldery związane z programem ESET z menu

Start.

Proszę następnie przejść do folderu C:\WINDOWS\inf i usunąć plik INFCACHE.1.

Proszę także zweryfikować czy w poniższych lokalizacjach znajdują sie foldery

ESET (jeśli tak, proszę je usunąć):

C:\Program Files\ESET

C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET C:\Documents and

Settings%USER%\Dane aplikacji\ESET

Dla użytkowników Windows Vista/7:

C:\Program Files\ESET

C:\Uzytkownicy\uzytkownik\AppData\Roaming\ESET

Proszę wcześniej w opcjach folderów zaznaczyć opcje "Pokaz ukryte pliki i

foldery".

W przypadku, gdy wcześniej był zainstalowany program ESET Smart Security,

proszę także sprawdzić czy w połączeniach sieciowych nie został sterownik

firewalla. Aby to zrobić proszę wejść w Panel Sterowania Połączenia sieciowe

a następnie na aktywnym połączeniu proszę nacisnąć prawym przyciskiem myszy i

wybrać opcje Właściwości, w nowym oknie proszę znaleźć opcje ESET Personal

Firewall, i po jej zaznaczeniu proszę kliknąć przycisk Odinstaluj, a następnie

proszę usunąć plik c:\windows\system32\drivers\epfwndis.sys.

Następnie proszę uruchomić ponownie komputer i zainstalować najnowszą wersję

programu dostępną na stronie http://www.eset.pl

Sugestie Informatyka:

Ponowne zarejestrowanie Instalatora Windows

Aby ponownie zarejestrować Instalatora Windows, należy zweryfikować lokalizację pliku Msiexec.exe na dysku twardym oraz w rejestrze systemu Windows, a następnie ponownie zarejestrować Instalatora Windows. W tym celu należy wykonać podane niżej czynności.

Uwaga Ponieważ istnieje kilka wersji systemu Microsoft Windows, poniższe kroki mogą wyglądać inaczej na różnych komputerach. W razie wątpliwości należy zajrzeć do dokumentacji danego produktu.

  1. Ustal lokalizację pliku Msiexec.exe na dysku twardym. W tym celu wykonaj następujące czynności:

a. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz polecenie %windir%\system32, a następnie kliknij przycisk OK.

Uwaga Wykonanie tego kroku spowoduje otwarcie folderu, w którym znajduje się plikMsiexec.exe.

b. Zanotuj lokalizację pliku Msiexec.exe. Lokalizacja pliku Msiexec.exe jest kombinacją wartości w polu tekstowym Adres i nazwy pliku Msiexec.exe.

Jeśli na przykład pole tekstowe Adres zawiera wartość C:\Windows\system32, plik Msiexec.exeznajduje się w lokalizacji C:\Windows\system32\Msiexec.exe.

Proszę się upewnić, że lokalizacja pliku Msiexec.exe w Edytorze rejestru jest poprawna. W tym celu proszę wykonać następujące czynności:

a. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz polecenie regedit w polu tekstowymOtwórz, a następnie kliknij przycisk OK.

b. Rozwiń węzeł HKEY_LOCAL_MACHINE, rozwiń węzeł SYSTEM, rozwiń węzełCurrentControlSet, rozwiń węzeł Services, a następnie kliknij pozycję MSIServer.

c. W prawym okienku kliknij prawym przyciskiem myszy pozycję ImagePath, a następnie kliknij polecenie Modyfikuj.

d. W polu tekstowym Dane wartości wpisz lokalizację pliku Msiexec.exe ustaloną w kroku 1, dołącz do niej wartość /V, a następnie kliknij przycisk OK.

Jeśli na przykład plik Msiexec.exe znajduje się w lokalizacjiC:\Windows\system32\Msiexec.exe, wpisz następujący tekst w polu tekstowym Dane wartości:

C:\WINDOWS\System32\msiexec.exe /V

e. Kliknij przycisk OK, aby zamknąć okno dialogowe Edytowanie ciągu.

f. Kliknij menu Plik, a następnie kliknij polecenie Zakończ, aby zamknąć Edytor rejestru.

  1. Uruchom komputer w trybie awaryjnym, a następnie zarejestruj plik Msiexec.exe. W tym celu wykonaj następujące czynności:

a. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij pozycję Wyłącz komputer lub Zamknij system.

b. Wybierz opcję Uruchom ponownie, a następnie kliknij przycisk OK lub Uruchom ponownie.

c. Naciśnij klawisz F8 przed wyświetleniem ekranu powitalnego systemu Windows.

d. W Menu opcji zaawansowanych systemu Windows przy użyciu klawiszy strzałek wybierz opcję Tryb awaryjny, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

e. W przypadku komputera z konfiguracją uruchamiania dwóch lub wielu systemów operacyjnych wybierz odpowiedni system operacyjny z wyświetlanej listy, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

f. Zaloguj się do komputera.

g. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz polecenie msiexec /regserver w polu tekstowym Otwórz, a następnie kliknij przycisk OK.

Uwaga W przypadku 64-bitowych systemów operacyjnych konieczne jest również ponowne zarejestrowanie 64-bitowego Instalatora MSI. Aby to zrobić, kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz polecenie %windir%\Syswow64\Msiexec /regserver w polu tekstowym Otwórz, a następnie kliknij przycisk OK.

W 64-bitowych wersjach systemu operacyjnego Windows 32-bitowe pliki binarne znajdują się w folderze %systemroot%\SysWow64. 64-bitowe pliki binarne znajdują się w folderze%systemroot%\System32.

h. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij pozycję Wyłącz komputer lub Zamknij system.

i. Wybierz opcję Uruchom ponownie, a następnie kliknij przycisk OK lub Uruchom ponownie.

Jeśli problem nie został rozwiązany i wciąż jest wyświetlany komunikat o błędzie wymieniony w sekcji „Symptomy”, należy wykonać procedurę podaną w metodzie następnej.

Ponowne zainstalowanie Instalatora Windows

Aby ponownie zainstalować Instalatora Windows, należy zmienić nazwy uszkodzonych plików Instalatora Windows, a następnie ponownie zainstalować Instalatora Windows. W tym celu wykonaj następujące czynności:

  1. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz polecenie cmd w polu tekstowym Otwórz, a następnie kliknij przycisk OK.

  2. Wpisz polecenie cd %windir%\system32, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

  3. Wpisz polecenie attrib -r -s -h dllcache, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

  4. Wpisz polecenie ren msi.dll msi.old, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

  5. Wpisz polecenie ren msiexec.exe msiexec.old, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

  6. Wpisz polecenie ren msihnd.dll msihnd.old, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

  7. Wpisz polecenie exit, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

  8. W wierszu polecenia wpisz polecenie exit, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

  9. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij pozycję Wyłącz komputer lub Zamknij system.

  10. Wybierz opcję Uruchom ponownie, a następnie kliknij przycisk OK lub Uruchom ponownie.

  11. Zaloguj się do komputera.

  12. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję Instalatora Windows. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania Instalatora Windows, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

893803 Dostępny jest Instalator Windows 3.1 w wersji 2 (3.1.4000.2435)

  1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij pozycję Wyłącz komputer lub Zamknij system.

  2. Wybierz opcję Uruchom ponownie, a następnie kliknij przycisk OK lub Uruchom ponownie.

Log ESETUninstaller:

BEGIN 

[06/02/12 02:33:42]	C:\Documents and Settings\Ja\Pulpit\ESETUninstaller.exe 4.0.15.5

[06/02/12 02:33:42]	Input arguments: 

[06/02/12 02:33:46]	Online (PC booted from fixed disk) mode detected.


[06/02/12 02:33:46]	WARNING! This tool uninstalls AV product in non-standard way. Your PC can be harmed seriously, please back up Your data.

Please keep in mind that as soon as this application is finished your network connection can be down and you will have to restart your PC.

Are you really sure to continue? (y/n): y



[06/02/12 02:34:13]	Scanning available operating systems ...


[06/02/12 02:34:13]	Available operating systems, which AV product can be removed from:


[06/02/12 02:34:13]	[1]

[06/02/12 02:34:13]	Product Name: Microsoft Windows XP

[06/02/12 02:34:13]	Current Version: 5.1.3.2600.WinNT.x86

[06/02/12 02:34:13]	Volume: C:\

[06/02/12 02:34:13]	System Root: C:\WINDOWS

[06/02/12 02:34:13]	Program Files: C:\Program Files

[06/02/12 02:34:13]	Program Files (x86): 

[06/02/12 02:34:13]	Common files: C:\Program Files\Common Files

[06/02/12 02:34:13]	Common files (x86): 

[06/02/12 02:34:13]	Common application data folder: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji

[06/02/12 02:34:13]	Common programs folder: C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy

[06/02/12 02:34:13]	Device path folder: C:\WINDOWS\inf

[06/02/12 02:34:13]	Drives mapping:

[06/02/12 02:34:13]	Current Letter: C	Native Letter: C

[06/02/12 02:34:13]	Current Letter: D	Native Letter: D


[06/02/12 02:34:13]	Building cache: COM: AppID - DllName ... 

[06/02/12 02:34:13]	Building cache: COM: Category - ReferenceCounter ... 

[06/02/12 02:34:13]	Scanning installed AV products ...


[06/02/12 02:34:14]	Installed AV products:

[06/02/12 02:34:14] 1. ESS/EAV/EMSX

[06/02/12 02:34:14] 2. SEP

[06/02/12 02:34:14] 3. Symantec LiveUpdate


[06/02/12 02:34:14]	Enter sequence number of AV product to uninstall and press ENTER (hint: to abort press 'q'): 1


[06/02/12 02:34:26]	Are you sure to uninstall ESS/EAV/EMSX from this OS? (y/n): y



[06/02/12 02:34:38]	Product uninstallation: ESS/EAV/EMSX


[06/02/12 02:34:38]	Uninstallation in progress, please wait ...


[06/02/12 02:34:38]	Current control set ... ControlSet001


[06/02/12 02:34:38]	'Epfwndismp' drivers ...

[06/02/12 02:34:38]	Driver Index ... 0014

[06/02/12 02:34:38]	Net Cfg Instance Id ... {10BCF745-04A9-4B2E-8601-4602F4C1A1A2}

[06/02/12 02:34:38]	Inf Path ... oem79.inf

[06/02/12 02:34:38]	Root Device ... {1D4B2584-4EFD-4530-9BF0-C2E795633753}

[06/02/12 02:34:38]	Upper Bind ... PSched 


[06/02/12 02:34:38]	Driver Index ... 0015

[06/02/12 02:34:38]	Net Cfg Instance Id ... {3092B2AB-72F0-4A2D-8C60-6CBD55C5CFA2}

[06/02/12 02:34:38]	Inf Path ... oem79.inf

[06/02/12 02:34:38]	Root Device ... NdisWanIp

[06/02/12 02:34:38]	Upper Bind ... PSched 



[06/02/12 02:34:38]	Modified device drivers ...

[06/02/12 02:34:38]	Driver: WAN Miniport (IP) -

[06/02/12 02:34:38]	Registry driver path: ControlSet001\Control\Class\{4D36E972-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}\0006

[06/02/12 02:34:38]	Upper Bind 'NDIS MP' ID: {3092B2AB-72F0-4A2D-8C60-6CBD55C5CFA2}

[06/02/12 02:34:38]	Upper Bind set: PSched 

[06/02/12 02:34:38]	Net Cfg Instance Id: {855F5A11-9DF2-4830-A20A-12A858B9F860}


[06/02/12 02:34:38]	Driver: Sterownik miniport Harmonogramu pakietów -

[06/02/12 02:34:38]	Registry driver path: ControlSet001\Control\Class\{4D36E972-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}\0007

[06/02/12 02:34:38]	Root Device: deleted 'NDIS MP' ID: {3092B2AB-72F0-4A2D-8C60-6CBD55C5CFA2}


[06/02/12 02:34:38]	Driver: Atheros AR8121/AR8113/AR8114 PCI-E Ethernet Controller -

[06/02/12 02:34:38]	Registry driver path: ControlSet001\Control\Class\{4D36E972-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}\0008

[06/02/12 02:34:38]	Upper Bind 'NDIS MP' ID: {10BCF745-04A9-4B2E-8601-4602F4C1A1A2}

[06/02/12 02:34:38]	Upper Bind set: PSched 

[06/02/12 02:34:38]	Net Cfg Instance Id: {1D4B2584-4EFD-4530-9BF0-C2E795633753}


[06/02/12 02:34:38]	Driver: Sterownik miniport Harmonogramu pakietów -

[06/02/12 02:34:38]	Registry driver path: ControlSet001\Control\Class\{4D36E972-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}\0009

[06/02/12 02:34:38]	Root Device: deleted 'NDIS MP' ID: {10BCF745-04A9-4B2E-8601-4602F4C1A1A2}



[06/02/12 02:34:38]	Network: Config deleted

[06/02/12 02:34:38]	Network: NET\Descriptions: deleted Eset Personal Firewall Miniport


[06/02/12 02:34:38]	Network: NETSERVICE: 'Epfwndis' protocol INF file: oem69.inf

[06/02/12 02:34:38]	Network: NETSERVICE: 'Epfwndis' protocol deleted: {95712392-0240-49E7-9DBA-58FA1221C9F7}


[06/02/12 02:34:38]	Device Class: \Control\DeviceClasses\{AD498944-762F-11D0-8DCB-00C04FC3358C} deleted 'Epfwndismp': ##?#ROOT#ESET_EPFWNDISMP#0000#{ad498944-762f-11d0-8dcb-00c04fc3358c}

[06/02/12 02:34:38]	Device Class: \Control\DeviceClasses\{AD498944-762F-11D0-8DCB-00C04FC3358C} deleted 'Epfwndismp': ##?#ROOT#ESET_EPFWNDISMP#0001#{ad498944-762f-11d0-8dcb-00c04fc3358c}


[06/02/12 02:34:38]	Services: 'Epfwndismp' .inf and .pnf file deleted: C:\WINDOWS\inf\oem79.inf

[06/02/12 02:34:38]	Services: 'Epfwndis' protocol .inf and .pnf file deleted: C:\WINDOWS\inf\oem69.inf


[06/02/12 02:34:38]	Services: deleted service: 'Epfwndis' item: 0x0000001A in GroupOrderList: 'PNP_TDI'

[06/02/12 02:34:38]	Services: deleted: ControlSet001\Services\Epfwndis

[06/02/12 02:34:38]	Services: deleted: ControlSet001\Enum\Root\ESET_EPFWNDISMP

[06/02/12 02:34:38]	Services: deleted: ControlSet001\Hardware Profiles\0001\System\CurrentControlSet\Enum\ROOT\ESET_EPFWNDISMP

[06/02/12 02:34:38]	Services: Driver's .sys file deleted: epfwndis.sys

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted service: 'epfw' item: 0x00000006 in GroupOrderList: 'Streams Drivers'

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted: ControlSet001\Services\epfw

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted: ControlSet001\Enum\Root\LEGACY_EPFW

[06/02/12 02:34:39]	Services: Driver's .sys file deleted: epfw.sys

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted service: 'eamon' item: 0x0000000C in GroupOrderList: 'FSFilter Anti-Virus'

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted: ControlSet001\Services\eamon

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted: ControlSet001\Enum\Root\LEGACY_EAMON

[06/02/12 02:34:39]	Services: Driver's .sys file deleted: eamon.sys

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted service: 'epfwtdi' item: 0x0000001B in GroupOrderList: 'PNP_TDI'

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted: ControlSet001\Services\epfwtdi

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted: ControlSet001\Enum\Root\LEGACY_EPFWTDI

[06/02/12 02:34:39]	Services: Driver's .sys file deleted: epfwtdi.sys

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted: ControlSet001\Enum\Root\LEGACY_EPFWTDIR

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted service: 'ehdrv' item: 0x0000001D in GroupOrderList: 'Base'

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted: ControlSet001\Services\ehdrv

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted: ControlSet001\Enum\Root\LEGACY_EHDRV

[06/02/12 02:34:39]	Services: Driver's .sys file deleted: ehdrv.sys

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted: ControlSet001\Services\ekrn

[06/02/12 02:34:39]	Services: deleted: ControlSet001\Enum\Root\LEGACY_EKRN


[06/02/12 02:34:39]	Firewall: SharedAccess: Enable Windows Firewall in Domain profile

[06/02/12 02:34:39]	Firewall: SharedAccess: Enable Windows Firewall in Standard profile


[06/02/12 02:34:39]	WSC: ESS/EAV unregistered of Windows Security Center



[06/02/12 02:34:39]	Product code of ESET product: {ED3A19B5-716E-4069-8168-2BDE5E7F91BA}

[06/02/12 02:34:39]	Name of ESET product: ESET Smart Security

[06/02/12 02:34:39]	Reverse product code: 5B91A3DEE61796041886B2EDE5F719AB

[06/02/12 02:34:39]	Install location: C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\

[06/02/12 02:34:39]	Local MSI package: 

[06/02/12 02:34:39]	Product icon: C:\WINDOWS\Installer\{ED3A19B5-716E-4069-8168-2BDE5E7F91BA}


[06/02/12 02:34:39]	ShellEx: deleted: Classes\*\shellex\ContextMenuHandlers\ESET Smart Security - Context Menu Shell Extension

[06/02/12 02:34:39]	ShellEx: deleted: Classes\Drive\shellex\ContextMenuHandlers\ESET Smart Security - Context Menu Shell Extension

[06/02/12 02:34:39]	ShellEx: deleted: Classes\Drives\shellex\ContextMenuHandlers\ESET Smart Security - Context Menu Shell Extension

[06/02/12 02:34:39]	ShellEx: deleted: Classes\Folder\shellex\ContextMenuHandlers\ESET Smart Security - Context Menu Shell Extension


[06/02/12 02:34:39]	Product: deleted: Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\5B91A3DEE61796041886B2EDE5F719AB


[06/02/12 02:34:39]	Uninstall: deleted: Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{ED3A19B5-716E-4069-8168-2BDE5E7F91BA}


[06/02/12 02:34:40]	Components to be deleted:

[06/02/12 02:34:40]	0303359D66EA08B4FBE13BF04F47F73E: OK

[06/02/12 02:34:40]	07EB4518810559B40A79932EE50BE7F5: OK

[06/02/12 02:34:40]	092E5443F8FFE0D41882F07385E995D3: OK

[06/02/12 02:34:40]	09E04D75A766F62409BCB8351CFA938F: OK

[06/02/12 02:34:40]	0A41E553F6991BE45813E7F637505C80: OK

[06/02/12 02:34:40]	0BA9604EB4D9E454BB0F35188EFF9285: OK

[06/02/12 02:34:40]	0E7C515C3E8156541ACF991F2E1C79A0: OK

[06/02/12 02:34:40]	0ED9DAB7F27909345A004819DDD5A2BE: OK

[06/02/12 02:34:40]	118F6C30F08C60C4CA0A8A15050A4B6F: OK

[06/02/12 02:34:40]	12CCDFAD7FCE83247BEB7552EEF49479: OK

[06/02/12 02:34:40]	13606CAEA803A7F468582E20956915A1: OK

[06/02/12 02:34:40]	1411775AC15B1894DA892CE1EB59E362: OK

[06/02/12 02:34:40]	19CC0B9B7223E6E48A624EDF1C7227ED: OK

[06/02/12 02:34:40]	1BCC03AA176C80242926F43CB9D599AC: OK

[06/02/12 02:34:40]	1C79063C5C5F6A04B87A50C93FCFEEC3: OK

[06/02/12 02:34:40]	1D65534611F45924286EB6BBB287741A: OK

[06/02/12 02:34:40]	1F9CBB48AA138584BBE8906E63E292F4: OK

[06/02/12 02:34:40]	21811CDC38297254EAE5E3E4BC4E35F3: OK

[06/02/12 02:34:40]	227123B3DA2A8FF4FA645BBCF9E6550D: OK

[06/02/12 02:34:40]	227A037ADB9BFF143A498EF2C5F9C861: OK

[06/02/12 02:34:40]	24EA839DAD9587241B258625D813868F: OK

[06/02/12 02:34:40]	25479FDADA9506D4690D07CD82DEC4CC: OK

[06/02/12 02:34:40]	273CE85EA8B16254BBEFDD0AA6454307: OK

[06/02/12 02:34:40]	2950FA4E6A0636D43804BB302E0455A5: OK

[06/02/12 02:34:40]	2A5A728F3C517BC41B8C725BDA8650DC: OK

[06/02/12 02:34:40]	3116BD4BB74ABA644B2AB6264DD66BAA: OK

[06/02/12 02:34:40]	319005A9D93BE114DB2E4BD529754757: OK

[06/02/12 02:34:40]	31D9EFB4D71F8544491F46C71C53668E: OK

[06/02/12 02:34:40]	321BF4A44E780504DA0EB1D451A51BFE: OK

[06/02/12 02:34:40]	35B090A153DF03B4BB333D2F894AE8E1: OK

[06/02/12 02:34:40]	383FB9D7B0ED37A4C862F7D8275A0C99: OK

[06/02/12 02:34:40]	3A8770D27EA4AC1439DFA88A6D0DFBC7: OK

[06/02/12 02:34:40]	3D2B8830726AD4844ADE8EA179134911: OK

[06/02/12 02:34:40]	3F806EBC32E7C3341962B027D08F9C90: OK

[06/02/12 02:34:40]	46CE1EC253B876A49BFF28FDE155C25E: OK

[06/02/12 02:34:40]	4A9181BFD76EE18409AB1B78C8F2A5D0: OK

[06/02/12 02:34:40]	4BD137B3FD827E64EBD951E8FC6F3388: OK

[06/02/12 02:34:40]	4CB2418DA0CAAE143AE7A0C65EB954BB: OK

[06/02/12 02:34:40]	4D20D114990BA3040B2FCE162868EF73: OK

[06/02/12 02:34:40]	4FF57B6D60A245F42B63F75D663F9F6F: OK

[06/02/12 02:34:40]	4FF7D1E72C5491A4BA53AA2677CB361E: OK

[06/02/12 02:34:40]	5027857A6C2E7444EBD39E06EAF26A5C: OK

[06/02/12 02:34:40]	5331D158720622448930CD1DA2FF6371: OK

[06/02/12 02:34:40]	54A724AFC303FE6478DB58C25A7E0276: OK

[06/02/12 02:34:40]	5986BCC2D4A4C53478D1F3556B753EEC: OK

[06/02/12 02:34:40]	5DEBED01FB8C23847955C572883E77A0: OK

[06/02/12 02:34:40]	5E9E9230508B3C040B89A542F8B8A457: OK

[06/02/12 02:34:40]	5ECA8FB42653E0A478CE31CDE5F269AD: OK

[06/02/12 02:34:40]	617D89AFD575D79449774E6A23DD7895: OK

[06/02/12 02:34:40]	61FDA6A6F1E41C24AAC39C94135E726B: OK

[06/02/12 02:34:40]	6303BABD5F44F2F459090ED069A542E9: OK

[06/02/12 02:34:40]	67EFE0F40361AF245B1ABAA74E6EC81F: OK

[06/02/12 02:34:40]	68CAD13F16BDFBC449AF217F627BCD61: OK

[06/02/12 02:34:40]	6FBD69B3F3BD54D4EA575E1F3230666E: OK

[06/02/12 02:34:40]	7088F37DE7CFF9F4A934463B777F1AC5: OK

[06/02/12 02:34:40]	73EB5CEB9D3CB4245AF23E63AB34230D: OK

[06/02/12 02:34:40]	7401C3C9450C78E4093265988774C497: OK

[06/02/12 02:34:40]	74AC1EB9BDBCAA44DB3680F26CCE48E2: OK

[06/02/12 02:34:40]	761DE59F8BE7C9240A6E317A26934D63: OK

[06/02/12 02:34:40]	76A83CE08A60DD543A28654ECDDD07A1: OK

[06/02/12 02:34:40]	77D1E0F14890221469BFA8B0688F7579: OK

[06/02/12 02:34:40]	7933488B8D6470E48B359B8DF5B34278: OK

[06/02/12 02:34:40]	7D406BD7ABFF2B749AAFDD3EEC0A0014: OK

[06/02/12 02:34:40]	7DC34CD6C25380043BFE5877682D5D3D: OK

[06/02/12 02:34:40]	83B476B485114A54AA2FC107C2E8C32A: OK

[06/02/12 02:34:40]	859DB99F8718AEA48AA1E170A746C61A: OK

[06/02/12 02:34:40]	8CA2145F7A416F7408EA9894A33C1BFE: OK

[06/02/12 02:34:40]	8D68BD3073486634E94624F0C55E9F99: OK

[06/02/12 02:34:40]	8DE03EDDC0056104C9D4FD0DC4C1F64C: OK

[06/02/12 02:34:40]	8E123361B97E359488F8351C4BAE2D5E: OK

[06/02/12 02:34:40]	90C05FEB436768F4E8F8CA4F57368924: OK

[06/02/12 02:34:40]	92C05922693AE89438D0C679D23CDD30: OK

[06/02/12 02:34:40]	93550BAFEEAE8814F86BA4A06C73945E: OK

[06/02/12 02:34:40]	93B254C7D39D6BB45BAA9257C0ADF232: OK

[06/02/12 02:34:40]	94A3102B9AA3E65478F569AB4DA5E750: OK

[06/02/12 02:34:40]	977DE1570302BB94787834357539C132: OK

[06/02/12 02:34:40]	98204394479CD844DA5295E8E37AD708: OK

[06/02/12 02:34:40]	99F7E60DE66928748B003A9F9FDB62A5: OK

[06/02/12 02:34:40]	9B58583F69098AD478EC4236F9A79552: OK

[06/02/12 02:34:40]	9CDEE2E992A32DA448138F73E3992FB2: OK

[06/02/12 02:34:40]	9E11AC87DBA2DA447AE576C6A4139AA9: OK

[06/02/12 02:34:40]	A3EF62200285C284C91EE740AC93DF67: OK

[06/02/12 02:34:40]	A4FBD3F69C6B08642A51D94F48B82CE3: OK

[06/02/12 02:34:40]	A532274688303DC4B9871D702F278809: OK

[06/02/12 02:34:40]	A6A4B6F9D4778D146BDF256599EF744E: OK

[06/02/12 02:34:40]	A9DD4488F491DDA40B45AF3EC22099FF: OK

[06/02/12 02:34:40]	AFBF9C8D1F5842647AE5F51A972B3AEF: OK

[06/02/12 02:34:40]	B2D4CDF6AEF3C9D4FB14BDF3750B7B1B: OK

[06/02/12 02:34:40]	B59B3CF5355F6A748AA6C1F6AB8B9C0B: OK

[06/02/12 02:34:40]	B5EE7AEC9E0212D40838D0371372101F: OK

[06/02/12 02:34:40]	B62C29FDBC5AA1A4F96EA26707CE51CA: OK

[06/02/12 02:34:40]	B6835A8830CDDF84EA702BAF98C71E41: OK

[06/02/12 02:34:40]	BE65F7B7F81D8064B8717F29830EB9BE: OK

[06/02/12 02:34:40]	BF50F567EA6F1D34FB0DA123BDA02195: OK

[06/02/12 02:34:40]	C4BFD9041562FA84D88B38735F997277: OK

[06/02/12 02:34:40]	C4C2378D07FC8AC48A111AD509CF023C: OK

[06/02/12 02:34:40]	C5865CCAE8F6365499B910638F66CB06: OK

[06/02/12 02:34:40]	C6FA31338A33D934FBC28200678A8CF1: OK

[06/02/12 02:34:40]	C7BC4BCB948113A4A89C9A24AA7725B8: OK

[06/02/12 02:34:40]	CE3EB59747CDF0A40B23B2A48A6ADB6E: OK

[06/02/12 02:34:40]	D0AA2599A49ECC14FB8A4520585F2078: OK

[06/02/12 02:34:40]	D268D4D5CAE3DF744BFC1934886FDFFB: OK

[06/02/12 02:34:40]	D40E15AC62DAF3F4DAC930DC28ED9CA3: OK

[06/02/12 02:34:40]	D6B328E4E7E80C8448F343AE2EE4AC02: OK

[06/02/12 02:34:40]	D84860F9695E5A9428C890396FC16517: OK

[06/02/12 02:34:40]	D9C75637EBB9FED4DBD105EEA7E5DA72: OK

[06/02/12 02:34:40]	DA319D81F0230CB4FBCAD6A799D46382: OK

[06/02/12 02:34:40]	DACECD4343339BC47B180A1204633F6F: OK

[06/02/12 02:34:40]	DBC982E4F1F8D2842A83F6D9BFD8C158: OK

[06/02/12 02:34:40]	E09C285632DD68045B93D74B53087C15: OK

[06/02/12 02:34:40]	E1B643E7D07996646A73EFD3DDF3DCB5: OK

[06/02/12 02:34:40]	E43F16BE0769DDF4E8E49CACA5BF0115: OK

[06/02/12 02:34:40]	E49B651BFCFF6774BBEED84AC414B571: OK

[06/02/12 02:34:40]	E4C23A066A047BF49A689B07E967FEF4: OK

[06/02/12 02:34:40]	E6A875370EFD3DC48960CF675E4B16DF: OK

[06/02/12 02:34:40]	E709C2CD56B8C0745B0DF85E68D73220: OK

[06/02/12 02:34:40]	E97A2C39540FDB4448CC52E9CC4B3140: OK

[06/02/12 02:34:40]	EABF86A8273DF3E4F9992F6E0F7962E1: OK

[06/02/12 02:34:40]	ED2DA3984727C554A9C8B484D7EADCB0: OK

[06/02/12 02:34:40]	ED8E7DC043BEA5845B9C2C658747B855: OK

[06/02/12 02:34:40]	EDC4C5A52321A1641BC50C8CB2324034: OK

[06/02/12 02:34:40]	F2EF98DF855109D4FABAC4FF2932E47E: OK

[06/02/12 02:34:40]	F53B31C9C5C296B48B166E788136623A: OK

[06/02/12 02:34:40]	F5DC69A3E25CBA648833A4CFF36AF00E: OK

[06/02/12 02:34:40]	F6518D7C05BD8424F8DE6A024D57A01B: OK

[06/02/12 02:34:40]	F8C2283DE2A42B342912537858814DDB: OK

[06/02/12 02:34:40]	FA4AFAF4B06042C4D8FDCB4CE931FFF8: OK

[06/02/12 02:34:40]	FA94E8E699315D641A7346810F9E18FB: OK

[06/02/12 02:34:40]	FD8A2790D9109334AB4D28CE2EC9882E: OK

[06/02/12 02:34:40]	FDDDFC1CE292E2F4FAD118C2B92CE5FF: OK


[06/02/12 02:34:40]	Upgrade codes: deleted value in: Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UpgradeCodes\79AA332A50D011E4585D700F695D0537 ...

[06/02/12 02:34:40]	deleted: 5B91A3DEE61796041886B2EDE5F719AB


[06/02/12 02:34:40]	Upgrade codes: deleted: Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UpgradeCodes\79AA332A50D011E4585D700F695D0537


[06/02/12 02:34:40]	Classes: Product: deleted: Classes\Installer\Products\5B91A3DEE61796041886B2EDE5F719AB


[06/02/12 02:34:40]	Classes: Feature: deleted: Classes\Installer\Features\5B91A3DEE61796041886B2EDE5F719AB


[06/02/12 02:34:40]	Upgrade codes: deleted value in: Classes\Installer\UpgradeCodes\79AA332A50D011E4585D700F695D0537 ...

[06/02/12 02:34:40]	deleted: 5B91A3DEE61796041886B2EDE5F719AB


[06/02/12 02:34:40]	Upgrade codes: deleted: Classes\Installer\UpgradeCodes\79AA332A50D011E4585D700F695D0537


[06/02/12 02:34:40]	Installer folders: deleted value in: Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders ...

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET NOD32 Antivirus\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET NOD32 Antivirus\Updfiles\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET NOD32 Antivirus\Stats\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET NOD32 Antivirus\Charon\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET Smart Security\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET Smart Security\Charon\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET Smart Security\Updfiles\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET Smart Security\Stats\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET Smart Security\Antispam\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\Drivers\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET Smart Security\Logs\eScan\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET Smart Security\Logs\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET Smart Security\Installer\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\License\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET Smart Security\Oldfiles\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\ESET\ESET Smart Security\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET Smart Security\SupportRequests\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\Drivers\epfwndis\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\Drivers\epfw\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\Drivers\ehdrv\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\Mozilla Thunderbird\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\Mozilla Thunderbird\Components\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\Drivers\eamon\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\Drivers\epfwtdi\

[06/02/12 02:34:40]	deleted: C:\WINDOWS\Installer\{ED3A19B5-716E-4069-8168-2BDE5E7F91BA}\


[06/02/12 02:34:42]	Install directory: deleted: C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\

[06/02/12 02:34:42]	Product icon: deleted: C:\WINDOWS\Installer\{ED3A19B5-716E-4069-8168-2BDE5E7F91BA}

[06/02/12 02:34:43]	ESET folder: deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET NOD32 Antivirus\

[06/02/12 02:34:44]	ESET folder: deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET Smart Security\

[06/02/12 02:34:45]	ESET folder: deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\ESET\ESET Smart Security\

[06/02/12 02:34:45]	Delete of empty folders ...

[06/02/12 02:34:45]	ESET folder: deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\ESET\

[06/02/12 02:34:45]	Installer folders: deleted value in: Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders ...

[06/02/12 02:34:45]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\ESET\

[06/02/12 02:34:45]	ESET folder: deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\

[06/02/12 02:34:45]	Installer folders: deleted value in: Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders ...

[06/02/12 02:34:45]	deleted: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\

[06/02/12 02:34:45]	ESET folder: deleted: C:\Program Files\ESET\

[06/02/12 02:34:45]	Installer folders: deleted value in: Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders ...

[06/02/12 02:34:45]	deleted: C:\Program Files\ESET\


[06/02/12 02:34:45]	ESET Product: deleted: ESET\ESET Security

[06/02/12 02:34:45]	ESET Product: deleted: ESET\Setup

[06/02/12 02:34:45]	ESET Product: deleted: ESET\NOD\CurrentVersion\InstalledComponents\V3

[06/02/12 02:34:45]	ESET Product: deleted value in: ESET\NOD\CurrentVersion\Info ...

[06/02/12 02:34:45]	deleted: InstallDir

[06/02/12 02:34:45]	ESET Product: deleted: ESET\NOD\CurrentVersion\Info

[06/02/12 02:34:45]	ESET Product: deleted: ESET\NOD\CurrentVersion\InstalledComponents

[06/02/12 02:34:45]	ESET Product: deleted: ESET\NOD\CurrentVersion

[06/02/12 02:34:45]	ESET Product: deleted: ESET\NOD

[06/02/12 02:34:45]	ESET Product: deleted: ESET



[06/02/12 02:34:45]	Startup: deleted value in: Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run ...

[06/02/12 02:34:45]	deleted: egui


[06/02/12 02:34:45]	Email plugins: deleted value in: Mozilla\Thunderbird\Extensions ...

[06/02/12 02:34:45]	deleted: eplgTb@eset.com


[06/02/12 02:34:45]	Email plugins: deleted value in: Microsoft\Exchange\Client\Extensions ...

[06/02/12 02:34:45]	deleted: ESET Outlook Plugin


[06/02/12 02:34:45]	Uninstallation ESS/EAV/EMSX finished successfully.



[06/02/12 02:34:45]	Installed AV products:

[06/02/12 02:34:45] 1. SEP

[06/02/12 02:34:45] 2. Symantec LiveUpdate


[06/02/12 02:34:45]	Enter sequence number of AV product to uninstall and press ENTER (hint: to abort press 'q'): q

[06/02/12 02:35:58]	Exit request!



[06/02/12 02:35:59]	Log file location: "C:\Documents and Settings\Ja\Pulpit\~ESETUninstaller.log"


[06/02/12 02:35:59]	Uninstallation finished successfully, please restart your PC now.


[06/02/12 02:35:59]	Press any key to exit ...

 END

Dodane 03.06.2012 (N) 8:32

Ponowna rejestracja Instalatora Windows okazała się skuteczna. Nawet ponowny zapis na serwer SyDrive w Office okazał się skuteczny (po zapisz/odśwież plik). Niemniej ‘czyszczyciel ESETa’ ma skutki uboczne jak widać.