Jak bezpiecznie przeinstalować FF z wersji beta na stabilną?

Bo kiedyś instalowałem wersje rozwojową FF i użytkownik eddie w temacie firefox-wersji-stal-sie-leniwy-przy-uruhomianiu-t535077.html powiedział że firefox jest u mnie w wersji beta. Faktycznie, jak daje na firefox->pomoc->o firefoxie to pisze, “ver.- 22.0 - aktualnie korzystasz ze strumienia aktualizacji beta.” Czy w ogóle możliwe że firefox nie zaktualizował się automatycznie z wersji beta/rozwojowej na stabilną kiedy ta wyszła? Jeśli to fakt , to proszę o poradę jak zaktualizować do stabilnej bez utraty haseł itp.

Teraz stabilna wesja to 22

Pobierz stabilną wersję i ją zainstaluj. Wszystko będzie OK. Kanał zmieni się na z beta na pełną wersję i będzie się aktualizował tylko do stabilnych wersji.

ftp://ftp.mozilla.org/pub/firefox/relea … /win32/pl/

ale co mam wybrać - setup 22.0 czy setup 22.0 stub?

setup 22.0. Po pobraniu wyłącz Firefox’a i zainstaluj ściągnięty plik. To jest tak zwana instalacja “nakładkowa”. Robiłem tak w obie strony i działa bez problemu.

Oki, zainstalowałem i widzę że juz znikła ta informacja o kanale aktualizacji beta. Może teraz FF zacznie w końcu ładnie pracować. Śliczne dzięki =D> :slight_smile: