Jak być cały czas na forum?

Witam,

Jak i czy, przy użyciu konta shell lub jakiegoś skryptu/moda/zmiany w ustawianiach mogę być cały czas na forum phpbb3? Czy jest jakiś skrypt? Dodam, że a adminem mam dobry kontakt, więc mógłbym coś załatwić z nim, gdyby istniała taka potrzeba…

A jest jakiś sens takiego zabiegu? Może i dałoby radę jakoś zrobić to przy uzyciu crona i curla.

Bądź cały czas zalogowany na forum i git :lol: :diabel: :cfaniak:

Przepraszam, że “odświeżam”, ale… jestem wciąż zainteresowany.

Nie gadaj głupot, bo trzeba być aktywnym, by być “online”.

Jaki sens? Taki, że jestem modem, sam na dużym forum i chcę udać, że jestem obecny i pilnuję… Zauważyłem, że ludzie często patrzą, czy jestem i jeśli mnie nie ma: “można rozrabiać”…

A na czym jest to forum?

phpBB a może phpBB by Przemo bądź na czymś tam :smiley:

Spróbuje poszukać jakiegoś moda.

Czekam na twoją odpowiedź.

Kupujesz serwer shellowy lub vps uruchamiasz tam przeglądarkę, logujesz się i zapisujesz sesje. Proste i skuteczne.

Problem jest taki, że po zalogowaniu się na forum z poziomu twojego komputera, wyloguje cię na shellu. Musiałbyś wchodzić na forum przez konto shellowe, co jest niepraktyczne (na shellu masz tylko tryb tekstowy, korzystać z forum przez przeglądarkę tekstową się da bo sam tak robiłem, ale jest to niezbyt wygodne).

Kpc21 , jeśli chodzi o wylogowywanie to istnieją skrypty, które zalogują automatycznie po wylogowaniu z komputera.