Jak całkowicie odinstalować grę SuperTux 0.1.3?

Witam

Mam taki problem że jak odinstaluje grę SuperTux w wersji 0.1.3 to ja nie mam tej gry, ale jak znowu zainstaluję SuperTux 0.1.3 i uruchomię tą grę to ja nie mam na początku gry od nowa czyli od pierwszego poziomu

Jak całkowicie odinstalować?

Linux:

sudo apt-get purge supertux

sprawdź w 

/home/$USER

czy nie masz jakiś plików konfiguracyjnych.

Usuń dane z gry. W Windowsie zapisy zapisują się w Moich Dokumentach, a Ty poszukaj coś w tym stylu w Linuxie :slight_smile:

Właśnie zapomniałem że chce całkowicie odinstalować tą grę ale na Windowsie, ale w Moich Dokumentach nic nie widzę. Jakieś pomysły?

Jaki Windows?

  • Jak XP to Start<Panel Sterowania<Dodaj lub usuń programy<I wyszukaj grę i daj usuń.
  • Jak 7,8 to Start<Panel Sterowania<Programy i funkcje<I wyszukaj grę i daj usuń.

 

Lub nie zawsze jest informacja w Dodaj lub usuń programy, że to było zainstalowane ja też tak miałem :slight_smile:

  • Masz dwie możliwości wtedy, albo w folder wejdź gry i poszukaj unistal/odinstaluj (to są dwa takie same słowa, jedno po angielsku drugie po polsku)
  • Albo CCleanerem on zawsze ma te wpisy, i dasz odinstaluj.

 

Ps. Jak by ktoś mówił, że zawsze jest wpis do Dodaj lub usuń programy/Programy i funkcje, otóż nie ja nie mam wpisu z programu ViStart w XP, a w CCleanerze mam.

Pozdrawiam

Poszukaj w rejestrze - spotkałem się z kilkoma grami (szczególnie te starsze), które tam zapisywany info. Zrób kopię rejestru zanim cokolwiek zmienisz i usuwaj tylko jeśli masz pewność.