Jak całkowicie usunąć konto Gmail?

Mam taki problem, przed wakacjami usunełem konto gmail (nie działało poprawnie ale chyba błąd zrobiłem bo teraz nie moge nicku oddzyskać). Mojego nicku nadal nikt nie ma bo jak wyslalem email na ten adres to wróciło go. I teraz, jak całkowicie usunąć z bazy moje konto? Tak żebym mógł zalozyc je ponownie na ten sam nick. Nie moge sie juz zalogować do mojego panelu.

W komentarzach na dobreprogramy.pl ktos mi napisał tak:

“Aby usunąć konto w gmail należy zalogować się na koncie przeznaczonym do dyskryminacji, następnie “wejść” w ustawienia > ustawienia konta > usuń wszystkie dane powiązane z kontem.”

Co znaczy “konto do dyskryminacji”? Ja już nie moge sie zalogowac na swoje konto.

Sorry jak nie ten dział na forum ale nie wiedziałem gdzie to napisać.

onion , nie ma rady prócz list do administracji GMail…

Poza tym ja bym się nie kłopotał i założył nowe konto z innym nickiem zwłaszcza, że taki zwykły onion nie może byc, bo jest za krótki.

PS “konto do dyskryminacji” to IMO taki związek frazeologiczny stworzony pzez kogoś a mający po prostu oznaczać konto, które chcemy usunąć.

To nie jest nick “onion”. A jaki jest adres do administracji gmail? (nigdzie tego nie podają)

To akurat jest niemożliwe. Z GMaila nie są usuwane żadne wiadomości - mogą być usuwane z folderów użytkownika, ale pozostają w pamięci masowej. Było swego czasu sporo hałasu na temat prywatności tej usługi. :diabel: