Jak całkowicie usunąć Paragon Partition

Witam. W celu zmienienia wielkości partycji na moim systemie VISTA 64 zdecydowałem sie na zainstalowanie programu paragon partition magic. Program pomógł niewiele, problem rozwiązałem dopiero za pomoca Acronic Disc doctor. Jednak system bootuje ciągle wraz z Paragon Partition. Nie wiem jak to deaktywować, Program został odinstalowany,jednak ekran bootowania przy starcie nadal sie pokazuje, prosiłbym o pomoc jak całkowicie usunąć wszystkie funkcje Paragon Partition Magic z komputera. Pozdrawiam

Trzeba “ubić” wszystkie procesy tego programu oraz wyłączyć usługi, które widocznie działają w tle i dopiero odinstalować - gdzie tego szukać w Viście, tego niestety nie wiem :]

No i jestem w kropce. Włączonych usług i procesów tego prgramu nie ma,zapewne aktywuje się w biosie. A konsola odzyskiwania w Viscie została zatapiona inną usługa-niepomocną. Obraz bootowania nie wpływa co prawda na prace systemu ale jednak jest irytująca i delikatnie zwalnia czas logowania do systemu.

Co do Paragon to najlepiej uzywac wersji uruchamianej w pamieci RAM (paragon bootcd). Gwarantuje że przeprowadzisz każdą operacje na dysku.

Musisz usunąć prawdopodobnie wpis z bootloadera.

Njgorsze jest to,że w bootloaderze z poziomu VISTA BOOT PRO i Easy BCD , pokazywane jest tylko możliwość bootowaniu w przypadku wyboru systemów. A w moim przypadku jest poprostu obraz od PARAGON PARTITION gdzie mam swój system jako jedyny i upływający czas, dopiero wóczas rozpoczyna sie normlane logowanie systemu. Bardzo irytujące 15 sekund. Wyżej wymienione programy nic nie dają,lub nie wiem jak poprstu ustawić domyślne bootowanie windowsa ,lub nadpisac bootowanie PARAGONU. Mimo to dzięki za pomoc.

Dodane 12.04.2009 (N) 11:00

Problem rozwiązany przez Easy BCD. Dziękuje za rady,pomogły.

Do zamknięcia.