Jak całkowicie wyłączyć dźwięk w grach?

Mam na dysku kilka minigierek i od czasu do czasu lubię sobie w nie zagrać. Mój problem polega na tym, że w czasie grania chciałbym sobie słuchać muzyki, a w niektórych z nich nie można całkowicie wyłączyć dźwięku. Np. gram w jakiegoś klona Mario i gdy skacze albo strzelam to słychać dźwięk tej czynności, co przeszkadza w słuchaniu muzy. Jest jakaś możliwość, żeby go wyłączyć? System to windows xp.

P.S. nie wiem czy dobry dział

Poszukaj w opcjach gry

W opcjach gry nie można wyłączyć dźwięku. Dlatego założyłem ten temat, jak by to było możliwe to bym się nie pytał.

Nie wiem czy tak jest w xp ale u mnie (vista) jak mam uruchomioną aplikację włączam mikser głośności i tam wyciszam aplikację w której chcę ciszy.

Nagrać muzykę na CD i puścić np. z wieży?

Eeeee, w xp nie ma nic takiego. Bynajmniej ja nic nie znalazłem, a potem potwierdziłem to w google, ale dzięki za pomoc. Na vistę raczej nie mam zamiaru się przesiadać. Jednak jakby ktoś znał może taki programik do xp lub coś w podobie to piszcie.

To chyba jedyne wyjście. Jednak nie zbyt nie praktyczne, bo często słucham internetowego radyjka.