Jak cofnąć update 1 ? :)

Cześć jak mogę cofnąć update 1 dla Windows 8.1 pro? Ściągnąłem jak podało db i niestety mam problemy z innym aktualizacjami nie mogę ich instalować bo wyskakuje błąd krytyczny bez numerku żadnego sam blue screen creetikal died czy podobnie, pomaga przywracanie systemu. Może ktoś mi podpowie jak cofnąć update 1?

Nie bardzo się tak da ;p dlatego często na forach piszą, żeby najpierw zrobić kopię. Możesz przeinstalować system z płytki.

Jeżeli Masz jeszcze na dysku te poprawki z Update 1 to przy zachowaniu odwrotnej kolejności odinstaluj je.

 

Dla systemu 64 bitowego kolejność instalacji była taka (po każdej zalecany / wymagany był restart komputera):

 

windows8.1-kb2919442-x64_f97d8290d9d75d96f163095c4cb05e1b9f6986e0.msu

A dla systemu 32 bitowego?

Ok dzięki odinstalowałem update 1 i update ogólnie wyszukał aktualizację.

Jest jeszcze prostszy sposób na odinstalowanie upodate 1. Myszkę kierujesz na panel boczny, prawy (czyli w któryś z prawych kątów), ustawienia --> zmień ustawienia komputera --> aktualizacje i odzyskiwanie —> odzyskiwanie. Tam masz opisane trzy opcje, jedną z nich jest “wyczyszczenie Windowsa 8 do wersji 1.0”, czyli takiego, jak dostałeś w dniu zainstalowania/kupna urządzenia.

 

Pozdrawiam, xywa11!