Jak cofnąć zmiane w SQL?

Wprowadziłem zmiane w SQL za pomocą wygenerowanego pliku, ponieważ chciałem wgrać pewnego moda, potem zobaczyłem że mod nie współgrał z wersją phpbb którą posiadam i coś zjechał. Teraz chciałbym wiedzieć jak cofnąć tą zmiane.

Jezeli wiesz jaki to wpis ( Osobna tabela) to usuń. A jeżeli dodał do istniejącej i zamienił wpisy to niestety po ptokach. No chyba że masz kopie bazy. A powinieneś bo jest jedna zasada. Jak robisz cos z bazą przed zrób kopie. :smiley:

Kopie miałem i próbowałem przywracać, po czym otrzymałem następujący komunikat : "Nie wysłano żadnego pliku"więc kopii się pozbyłem :frowning:

Wiem jaki to wpis tylko nie bardzo wiem jak do niego sie dogrzebać :? Co trzeba wyedytować?? FOrum znajduje się na Lycosie :smiley:

Wchodzisz w bazę danych na lycosie. Przy rejestracji dostałeś maila tam masz linki. Oczywiscie prędzej sie zaloguj na swoje konto. Jak wejdziesz w baze to poszukaj tej tabeli i usuń. Oczywiscie jeżeli została dodana jako nowa tabela. Jezeli jest to tabela potrzebna do działania forum to możesz je zniszczyć. :smiley:

A kopii niepotrzebnie sie pozbyłeś. Nie zadziałało bo nie usunołeś tabel w bazie. To był niestety błąd. :?

Dobra,jutro popatrze z tym.

Teraz drugi problem :frowning: Co z tym przywracaniem kopii?? Będe pewnei tego potrzebował kiedyś,a właśnie próbowałem zrobić i wgrać kopie i niestety nie działa :frowning: Dalej to samo…

Przed przywraceniem kopi musisz usunąc baze danych. Dopiero wtedy przywracasz. Najlepiej to zrobić w phpMyadmin. :smiley:

Oczywiście przed samym usunieciem zrób tez kopie. :smiley:

Bo wiesz wogóle w czym jest problem. Chodzi o to,że po wgraniu tego moda powstał mi taki pusty pasek długości całego fora,umiejscowiony w prawej części. Czasem on jest na całym forum,czasem na SB,a czasme znika i jest OK :smiley: Dziwna sprawa :smiley:

A nie jest to przypadkiem pasek po reklamie blokowanej przez NIS. Jak mam czasami taki pasek jak wchodzę na serwery Lycosa. NIS czasami coś źle to blokuje. :?

Nie,Niie… Pasek jest pionowy. Powstał właśnie po wprowadzeniu moda. Pytałem znajomych i im po wejściu na forum również się tak zaczęło robić :frowning: