Jak często oglądasz telewizję?

(sla17) #1

Witam,

ostatnio coraz więcej ludzi telewizję zastępuje... internetem. No i chciałem wiedzieć, czy wy także u siebie rozpoczęliście taki proces?

Osobiście nigdy nie oglądałem dużo telewizji, teraz mam chyba ograniczone do minimum - oglądam w tygodniu na TVN programy z rozprawami sądowymi, wieczorem czasem oglądam Pogromców Mitów (szkoda, że się czasem powtarzają :smiley: ), no i oczywiście seriale CSI:NY, CSI:M, CSI:LA, NCIS - w telewizji to tak jak się trafi, bo to nie jest serial,który trzeba (jak np. Lost) oglądać odcinek po odcinku :slight_smile:

No i oczywiście wydarzenia sportowe, jak tenis, piłka nożna, igrzyska/olimpiady, skoki narciarskie itd :slight_smile:

(Fafrocel) #2

Od jakiegoś czasu w ogóle nie oglądam TV, zbyt dużo reklam, głupawych seriali, tańców na lodzie... Lubię za to włączyć TV przed snem, dobrze mi się zasypia jak coś gada.

(Mrylec) #3

Ostatni raz oglądałem TV 10kwietnia 2010, ale szybko wbiłem na neta pooglądać lepsze filmiki i zdjęcia.. :slight_smile:

(Vanshei) #4

Jedynie przed snem jak leci CSI lub inny taki serial, a jak nie ma nic ciekawego to zazwyczaj Viva lub EskaTV jest załączona.

A tak TV odpalam żeby pograć na x360 :slight_smile:

(Mlodymechanik3) #5

Ja w sumie tak samo.

TV nie oglądam, iż bardziej zastępuje mi ją net.

Może bym i oglądał, ale tam występu je taki wylew kłamstw i obłudy, że szkoda czasu na takie pierdoły.

(Drobok) #6

Ja oglądam wtedy kiedy siedzę przy lapie >> 1/3 dnia pozostałe to spanie i szkoła ;]

(lith) #7

Ja TV nie posiadam. Czy Internet mi ją zastępuje? wątpię... ciężko mówić tu o zastępowaniu skoro mi tv do niczego potrzebna nie jest i nie była. Filmy oglądam rzadko... chyba najczęściej w kinie, jak już w domu to odtwarzane z komputera.

(dragonn) #8

Raz w tygodniu, w środę, ale tylko na niemiecką telewizję, patrzę na Stargate Universe i Warehouse 13. W polskiej telewizji to kompletnie nic nie leci.

(ra-v) #9

Od 0 do 2 godz. w dni powszednie, czasami trochę więcej w weekendy.

(trubul.as999) #10

Max 3 godz. tygodniowo.

(system) #11

Ja bardzo mało oglądam TV.

Kiedyś były ciekawe programy- o informatyce, fizyce, chemii, doświadczeniaćh, ciekawostkach różnego rodzaju.

A teraz co?

Programy typu "Dlaczego ja?" i "Trudne sprawy" w którym główne tematy to "mój mąż to gwałciciel", "koleżanka podrywa szefa", głupawe seriale, które prawie zawsze wzorują się na zagranicznych :frowning: . Azjatyckie, żenujące telenowele, których twórcy rżną od siebie jak nie wiem co.

Fajny film jest co 2-3 miesiące i to taki stary, że na pewno go mam :smiley: .

Nie mam kablówki, a od filmów jest Internet i VoD, a nie TV.

Poza tym ciągłe reklamy! :evil: .

(Gutek) #12

sla17 czy temet, nie jest to Tobie potrzebne do pracy? (np. mgr, innej) :slight_smile:

(sla17) #13

Nie, tak się z ciekawości pytam :stuck_out_tongue:

(klopas) #14

w domu u siebie TV jest wyłączony, robi raczej za półkę (29 cali z tyłkiem) matka na kompie u siebie, brat u siebie a ja u siebie :wink:

TV oglądam raz na tydzień albo rzadziej jak idę do ojca w niedziele, u niego odwrotnie, komp i lapek w ogóle nie używany, TV non stop :wink:

(Jacek Bydgoszcz) #15

Coraz mniej oglądam, z powodu ilości reklam, tasiemcowych seriali i głupawych reality. Jak już oglądam to CSI, czy jakiś dokument.

(Azi) #16

Niezły "Hottrick" ,sla17 podpisuje się obydowoma nożycami.

TV nie robi nic, Ty wszystko.

Ale jednak ją oglądasz... Ci dziennikarze, co wylądowali w pikeiełku byli takimi samymi literkami co Ty ?

Ciekawe, jakie byłyby odpowiedzi jakbyś się spytał: Co Was Interesuje w TV ? :stuck_out_tongue:

Żenada...

(XMan) #17

Jestem inwalidą na wózku i mam 54 lata.

Budzę się rano o godzinie 8-ej lub 9-tej - oglądam jaka będzie pogoda.

Wchodzę w komputer /mam monitor z TV/ - siedzę, piję kawę i pomagam jak tylko mogę Wszystkim za uratowanie mojego życia i za krew.

Na wieczór kiedy już jestem strasznie zmęczony dopiero oglądam telewizję.

Jak już wcześniej dużo osób wspomniało p/w - same reklamy i przemoc.

Mam b. dużo programów ale dla relaksu włączam jakąś komedię lub jakieś bajki np. Smerfy, Pies Hakenbery, Reksio, Pixie i Dixie...

Za godzinę śpię smacznie i zdrowo :slight_smile:

Jak oglądam filmy sensacyjne, kryminały, horrory a co jeszcze gorsza polską politykę to nie mogę zasnąć a jak zasnę to mi się śni że zabrali mi rencinę

i umieram śmiercią głodową :frowning:

(Azazel33) #18

max 30 min miesiecznie jak przejde obok telewizora ;>

(antiferno) #19

eeee jakby zabrali rente i nie byłoby na neta to dopiero dramat :smiley:

Ja mam w zasadzie tylko 5 kanałów, żadnych satelit nie podłaczałem bo tv używa w zasadzie tylko babcia i rodzice generalnie brzydze się TV przez głośne reklamy przerywające filmy które powtarzają się z miesiąca na miesiąc a jak widze tą polityczną propagande to juz w ogole chce mi sie wypróżniać drugą stroną ; P

(Jas162) #20

Tv max 2 godz. Teleexpres, wiadomości. Czasami jak jest jakiś film który już oglądałem :lol: albo jakiś meczyk :smiley:

A tak to komp =D>