Jak dawać darmowe linki do chomikuj

Jeżeli chcesz wkleić jakiś duży plik na serwer to najlepszym rozwiązaniem jest mój sposób na chomikuj są inne darmowe serwery ale mają chyba 200mb plik maks a chomikuj duuużo więcej. Problem z chomikuj jest taki że nie jest darmowe ale ja wiem jak zrobić żeby było.

A więc wyobraźcie sobie że macie powiedzmy 1gb zdjęć ale nie chcecie dzielić na party i chcecie żeby szybko sie pobierało. Normalnie jak wkleisz je na chomikuj to żeby ta druga osoba mogła je pobrać to albo ty albo ta osoba musicie zapłacić chyba że zrobicie tak :

1.Ściągnijcie google chrome chyba że już macie.

2.Wejdźcie zalogujcie sie i wgrajcie swój plik na chomikuj.pl (oczywiście używając przeglądarki google chrome) wchodzicie do folderu w którym jest ten plik i klikacie na jego nazwe i pokazuje wam sie okienko że wy ten plik możecie pobrać za darmo bo wy go wgraliście. Prawym klawiszem myszki klikacie tam gdzie pisze żeby go pobrać i z listy wybieracie opcje “Kopiuj adres linku” wtedy wyłączacie google chrome i wklejacie ten link gdzie kolwiek chcecia(na gg, na forum, na strony typu megawarez gdzie kolwiek chcecie)

Każdy będzie mógł za darmo ściągać z tego linku (: :smiley:

Nie łamie tu regulaminu bo takie zdjęcia można chcieć wysłać do swojej rodziny

Nie muszą to być koniecznie zdjęcia oczywiście :smiley:

Za dużo gadam :smiley: