Jak definitywnie kasować pliki możliwe do odzyskania

Witam

Kto poradzi? Jak definitywnie kasować pliki możliwe do odzyskania. Mam program Restoration 3.2 do odzyskiwania skasowanych danych, działa dobrze. Po skanowaniu znalazł mi na PC sporo plików , część poufnych, w bardzo dobrym stanie, mimo, że kasowane były programem CCleaner x32 przrebieg. Może jakiś specjalny program? Pozdrawiam

Eraser http://www.heidi.ie/node/6

Disc Readactor http://www.cezeo.com/products/disk-redactor/

Ogi18 - Przy takim przebiegu udało się je odzyskać? :o Nie pomyliłeś się co do plików? Jak to możliwe?

Pytasz jak to możliwe? NIE WIEM .Pliki były usuwane do kosza i dalej czyszczone CCleaner x35 przebiegów, jest tam taka opcja.Po zastosowaniu programu Resoration wdze że b. duza część plików jest w stanie do odzyskania.

2)MarS

-napisz jeśli mozliwe czy program Recuva skanuje np C pokazuje jakie pliki można odzyskać i te dalej można kasować? czy też kasuje po wskazaniu aktualnie zapisane. Jak go używać / co po czym wciskać /. Pozdrawiam

Nie znam takiego programu jak Recuva

Po co uzyważ 35krotnych nadpisań??? =D>

Już dawno stwierdzono, że wystarczą dwa nadpisania i plik nie jest mozliwy do odzyskania. :lol:

CCleaner niestety “pomija” niektóre pliki. Polecam uzyć programu Eraser>PPM na dysk C:>Erase Unused Space>wystarczy 1 nadpisanie. Po tej operacji plików nie da się przywrócić

MarS

sorki mam wypisane liste różnych programów, chodziło mi o Eraser.

napisz jeśli mozliwe czy program ten skanuje np C pokazuje jakie pliki można odzyskać i te dalej można kasować? czy też kasuje po wskazaniu aktualnie zapisane. Jak go używać / co po czym wciskać /. Pozdrawiam i dzięki.

Witam.Moi drodzy to co napisaliście to oczywiście prawda ale w połowie,ja odzyskiwałem dane nadpisane diabli wiedzą ile razy na kompach w firmie i udawało się odzyskać dane nawet z przed 4 lat,co prawda nie wszystkie w 100% ale??? 92% odzyskane.Sami się zastanawiali jak to jest możliwe,ale udało się i jestem z tego bardzo zadowolony. jakiego sposobu użyłem nie powiem bo na vortalu całe tony programów podawane jest co chwila.POZDRO

Wszystko masz dokładnie opisane na stronie