Jak długo idzie przelew na paypala

Cześć,

czekam już około 10 minut i chciałbym się Was zapytać ile idą Wasze błyskawiczne przelewy na paypala? (w moim przypadku iPKO)

Koło 30 minut, jak wszystko jest poprawnie wpisane (iPKO).

Czekam już około godzinę i nic nie mam, a chyba nigdzie dzisiaj nie ma jakiegoś święta.

Czy dostaje się coś na maila po wykonaniu przelewu poprzez ipko.pl?

Powinieneś dostać maila o tytule “Przelew z rachunku bankowego zrealizowany”, i w treści będzie podana kwota.

Błyskawiczny przelew na PayPala idzie z reguły w ciągu kilku minut, ale gdy ostatnio robiłem taki przelew to okazało się, że firma Blue Media, która obsługuje te przelewy ma awarie i przelew doszedł dopiero wieczorem. Oczywiście konto w banku masz na te same dane co konto PayPal? Jest to warunek konieczny żeby taki przelew doszedł błyskawicznie.

Niestety nie, czyli kasa wróci na konto w ciągu tygodnia?

W Alior Sync wczoraj robiłem taki przelew i pieniądze od razu pojawiły się na koncie PayPal.

Zrobiłem konto z danymi jak na karcie i ponownie kasy nie mam.

Z iPKO zniknęła, a na paypalu nie mam…

Ja dostałam przelew po 20 minutach (ING). Nie zawsze też idzie wszystko szybko, czasem jest szybciej, a czasem wolniej. Różnie. Na pewno jednak można spodziewać się przelewu w ciągu kilkudziesięciu minut, jeśli nie kilkunastu. Jak jest u Was i w jakich bankach?