Jak długo może chodzić bez przerwy komputer?

będzie chodził tak długo aż sie winda nie zawiesi :mrgreen: :mrgreen: jak masz linux’a to chyba wieki :smiley:

ja myślałem że mój komp dużo chodzi, jak tu słysze miesiącami to mój zaledwie około 10godzin dziennie

Lol. :stuck_out_tongue: 10 godzin to minimum…nawet jak ide do cicoci na imieniny to zostawiam o zawsze cos sie robi - albo rekompresja, defragmentuje, konwertruje, nagrywam itd ;p

u mnie najdłużej to może około 15-17 godzin chodził :smiley:

a moj nie chodzi trzeba go nosić heh :stuck_out_tongue: :lol:

Mój komp w ciągu ostatnich 14 miesięcy (tyle mam tego kompa) może łącznie z tydzień był wyłączony.

A jak ta sprawa ma sie do laptopów ? Czy to żadna różnica między laptopem a zwykłym kompem ? A i takie pytanie na marginesie bo nie chce już zakładać nowego tematu. Czy jeśli laptopa żadko przenosze to można go połączyć do prądu z wyjętą baterią ? bo słyszałem że wtedy napięcia może nie utrzymać czy coś takiego. Robie już tak około miesiąca i nie zauważyłem żadnych zmian ale wole się upewnić.

Pozdrawiam

Lepiej załóż temat bo to cos innego…w hardware… A laptopa wyłączac razcej bo się może grzac…ale nie wiem.

dysk Ci puchnie od temp’ow :slight_smile:

moj chodzi non-stop, po za oczywistym czasem na konserwacje - raz w miesiacu, system od 3 lat ten sam, bez ‘formatu’, choc z wieczna zmiana czesci :smiley:

Ja tam tylko na noc wyłączam. :stuck_out_tongue:

3 lata chodzi 24h/dobę, restarty po aktualizacji systemu, kilka wyłączeń na konserwację :mrgreen:

Powód : analiza danych z radioteleskopu w Arecibo.

Mój nie… Mój rzadko kiedy cały czas 24h.

Ale ogółem może chodzić cały czas, komp już DAWNO stracił cenę ponad 3000… :mrgreen:

Więc niech se chodzi… / Jeśli masz dobre chłodzenie do luzik. 8)

mój nigdy nie ma temp powyżej 30 st i 50 na procesorze więc nie musze go wyłączać “bo sie grzeje”

a chodzi… różnie w weekendy cały czas, w tygodniu wcześnie rano ma wolne (niech też się wyśpi :mrgreen: )

mój też sporo czasu chodzi minimum 13 godzin a później takie rachunki… :mrgreen:

Ja tam się rachunkami nie przejmuję. Chodzi cały czas, nigdy go nie wyłączam, bo mi się nie chce go włączać, bo to kłopotliwe jest, takie włączanie.

Taa nie przejmujesz bo rodzinka placi.

U mnie chodzi komp 24h praktycznie cały czas. Tylko u mnie sie troche przegrzewa komp i nieraz jest skok napiecia jak jest dobry zasliacz kabel od kompa i dobre chłodzenie :?

Z tą pasta KIWI do butów to jest serio czy nie??

Bo jak tak to super