Jak długo może chodzić bez przerwy komputer?

(Sergio 16) #1

Witam,

mam pytanie proste,

Jak długo może chodzić komputer bez przerwy, bez resetowania go itd. ?

(Monczkin) #2

SerGio , z całym szacunkiem. Co to ma wspólnego ze sprawdzonymi poradami?? Może tak zacznij czytac opisy działów, zanim założysz temat...

(Krzysieek88) #3

Ja swojego w ogóle nie wyłączam, czasami tylko reset, gdy to konieczne, a tak to potrafi pracować nawet cały miesiąc bez przerwy 8)

Więc to chyba nie ma znaczenia jak długo komputer pracuje (przynajmniej ja takiego nie zauważyłem) poza większym poborem prądu ofc :stuck_out_tongue:

(Z35ikr) #4

aż nie wybuchnie................... albo prądu mu braknie.

(Suck) #5

moze chocidz caly czas, dopoki system sie nie zawiesi, nie bedzie skoku napiecia itp itd

(Longhorn2009) #6

lub dopóki sie nie przegrzeje.

(Suck) #7

to ewentualnosc nalezy wykluczyc jesli jest dobre chlodzenie to komputer bedzie utrzymywal w miare stala temperature

(Sebos99) #8

Teoretycznie może chodzić dłużej niż ty pochodzisz na ty świecie :slight_smile:

(Badurs) #9

jak dobry zasilacz i dobre chłodzenie to bez przerwy

(Makro1993) #10

Z tego co wiem dla starszych dysków działanie dłużej jest nawet lepsze niż przez 1-2 godziny.

(piotrekplay) #11

może chodzić przez cały czas, serwery to też komputery a chodzą cały rok bez wyłączania :slight_smile:

no chyba że rachunku nie zapłacisz i Ci prąd odetną :stuck_out_tongue:

(Tomek16 15) #12

Mój jak chodzi więcej niż 24h to zaczyna się wieszać i wolniej chodzić a więc chyba czas chodzenie ma jakiś wpływ na działanie kompa

(Fingerboarding) #13

No to pozostaje agregat i dalej będzie chodził. :stuck_out_tongue:

(The Mail Of Mi2) #14

A mój z Vistą na pokładzie cały czas albo chodzi albo na stanie wstrzymania. Wyłączam go tylko na noc.

(Scp X) #15

A ja też swojego wcale nie wyłączam. Tylko kiedy trzeba to reset, albo jak coś wymieniam, albo jak braknie prądu. A tak to działa i działa i działa. No i pastę termoprzewodzącą wymieniłem na pastę do butów, czarną, Kiwi, bo lepiej przewodzi ciepło. Athlon 64 3500+ w stresie ma 25 stopni maksymalnie, a normalnie to 15 - 17.

(Goodprogram) #16

=D>

:hahaha:

gdzieś już to czytałem

(Scp X) #17

Bo ja o tym napisałem, ale temat poszedł do kosza, bo moderator uznał, że to jakiś żart.

(Goodprogram) #18

nie dziwie się

miał racje

(Scp X) #19

Nie miał racji, bo to nie żart.

(Crysis77) #20

Miał racje ! To zart ! Bo lepiej przewodzi pasta do zebów firmy "Próchnopol".

Lol. Mój komp chodzi miesiącami...dopóki sie nie zwiesi, ale jak nie bedize trzeba reseta walnąc ;]