Jak długo trwa twardy reset w Nokii 5530?

Mój telefon zaczął coś dziwnie działać więc zgodnie ze wskazówką z tej strony użyłem kodu do zrobienia twardego resetu ( kod *#7370# ). I zastanawia mnie jak długo może trwać taki reset, bo od 30 minut wyświetla się na ekranie napis Nokia i nic się nie dzieje.

W zamierzchłych czasach miałem nokię 6680 i tam twardy reset trwał z 3 minuty, a tu czekam i czekam i zaczynam się zastanawiać, czy coś nie poszło czasem nie tak… :shock:

jakoś strasznie długo 30 min ja mam nokię n95 i trwa to gdzieś max 2 minuty a nawet krócej

nie liczyłem ale jakoś szybko

coś jest nie tak może jakiś soft stary z takim bugiem ja bym spróbował zaktulizować lub wgrać ponownie;d

tak samo jak hard reset to działa

Dodane 02.11.2009 (Pn) 10:27

aby wgrać soft potrzebujesz kabel + nokia software updater :smiley:

spoko. zadzwoniłem do serwisu i zapytałem się czy jak wyjmę baterię, wsadzę ją z powrotem i telefon się nie uruchomi, to czy stracę gwarancję (bo w końcu jakby nie patrzeć to użyłem kody serwisowego). Pani powiedziała, że nie i żebym spróbował. I tak tez zrobiłem. Telefon działa i to mnie cieszy. :smiley:

takie proste rozwiązanie też mogło być:P

ale też czasem może walnąć;] bo po resecie telefon sam sie uruchamia ponownie i przywraca do ustawień fabrycznych:D

dlatego właśnie wolałem nie ryzykować i najpierw zorientować sie co na ten temat mówi serwis