Jak długo trzymane są pliki na serwerze sendspace.com?

Witam. Mam takie pytanie jak w temacie. Mam też drugie pytanie. :slight_smile: Czy na każdym serwerze jest jakiś limit czasowy, po którym plik jest usuwany :?: I mam też 3 pytanie. :smiley: Jakie darmowe serwery polecacie, na które można wrzucić plik :?:

Wnb nie wiem dokładnie ile, ale dość krótko.

Polecam RapidShare.com.

Odnośnie sendspace.com -> bez rejestracji to chyba 7 dni. Jak się zarejestrujesz to dłużej (kolega ma już ponad 2 tygodnie i jeszcze nie usunęli).

Raczej każde tego typu konto ma czasowe ograniczenie, każde darmowe :mrgreen: Jeśli sobie wykupisz premium konto to nigdy Ci nie skasują plików.

J.w. polecam rapidshare.com

Zarejestruj się i będziesz miał pełną kontrolę nad plikami.

A ile takie konto premium kosztuje :?: Czy jest to jednorazowa wpłata czy może płaci się co miesiąc :?:

cena zależy od serwera tutaj masz ceny dla rapidshare.com. tutaj dla senspace.com. Jak zauważysz można płacić co miech, co kilka, co pół roku, co rok.

Jeśli chcesz wrzucić kilka (naście) plików, czyli niewiele to możesz zostać przy darmowej rejestracji. Ja tak mam na rapidzie i raz na jakieś 45 dni zaczynam tylko ściągać swoje pliki, żeby przedłużyć ich żywotność o kolejne 45 dni :mrgreen: