Jak do końca usunąć z kompa Office 2000?

Witam. Po odinstalowaniu programu (Office 2000) na kompie zawsze pozostają jeszcze ślady po nim (rejestr, foldery). Które foldery i które klucze w rejestrze muszę usunąć, żeby na komputerze nie pozostał żaden ślad po zainstalowanym Office???

Użyj programu RevoUninstaller dostępnym na DP,jest po polsku i bardzo łatwy w obsłudze,zaznacz opcje usuwania zaawansowanego,a będziesz miał pewność że nawet rejestr będzie oczyszczony,mogą jeszcze pozostać jakieś puste foldery z office które trzeba usunąć ręcznie,ale tak to wszystko inne ci ten program usunie,ja z niego korzystam i jestem w pełni zadowolony,sprawdza się jeśli masz Ad-Aware 2008 Plus na 30 dni,to po usunięciu i ponownej instalacji znowu masz na 30 dni za darmo

Klucze:

Mój komputer\HKEY-USERS\Software\Microsoft\Office

Mój komuter\HKEY-USERS\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MenuOrder\Start Menu2\Programs\Narzędzia Microsoft Office

Więcej nie znalazłam, musisz jeszcze poszukać. Poza tym warto odinstalowywać programem do deinstalacji, przykładowo Revo Uninstaller, który ma możliwość usuniecia kluczy z rejestru i pozostałych plików.

dzięki za tak szybką odpowiedź, Pozdrawiam