Jak dobrać się do zasobów pliku PAK


(quantumrush) #1

Chcę spolszczyć plik PAK ale nie wiem czym go otworzyć. Hex edytor pokazuje krzaczki, Resource Hacker nie rozpoznaje typu pliku. Czym otworzyć ten plik?


(gosciuW7) #2

PAK z Painkillera ?
Jest program Dragon UnPacker to kombajn otwiera pliki ze 120 gier. Wiem bo sam otwierałem, tylko że Painkiller Black Edition, a kolejne modyfikacje np Ressurection to trochę inna budowa, nie zawsze otwiera.

https://www.elberethzone.net/dragon-unpacker.html


(quantumrush) #3

Program nie działa, pojawiają się takie komunikaty. Powermad wyłączyłem.


(eskimosek) #6

bo sa takie programy jak molebox i z nich jest naprawde jest ciezko cos odkodowac ,moze ci sie uda ,niewiem mozliwe ze tak mozliwe ze nie.


(quantumrush) #7

Ja do tej pory znałem tylko http://www.pazera-software.pl/products/free-upx/ i płatnego AsPacka. Skoro molebox jest taki trudny to nawet nie będę podchodził, szkoda, bo chciałem pozmieniać kilka rzaczy.


(eskimosek) #8

nie twierde ze jest trudny bo sa przyklady gdzie byl zlamany ale jednak to jest zrobic nie tak prosto,musisz z tym siedziec z pol roku moze rok zeby to zlamac.Najlepiej to zlecic jakims profesjonalnym crackerom ale raczej watpie czy chcieli by sie zajac takimi pierdolami.


(gosciuW7) #9

@quantumrush
Tak jak pisałem pierwszy painkiller jest bardzo stary i ma pliki pak w starej wer. Mod Ressurection mi się otwierał spokojnie…
Popatrz jeszcze ew. na pluginy (nwm jak się dodaje wtyczki).

A jest jeszcze stronka o grze zawiera mody itd.

Zobacz edytor do gry:

zobacz temat forum im odczytalo pak

poradnik

i jeszcze jeden dedykowany program hentax


(Seba228215) #10

Czy tak samo jest z plikami cab i exe (instalator np alcohol 120% czy cab np instalator jakieś gry). Próbowałem dobrać się do setup alcohol, aby wywalić całe smart advisior.