Jak dobrze odpocząc psychicznie?

Dobre sniper00 , dobre!

Moim zdaniem zrób Sobie wyjazd gdzies w zaciszne miejsce (np. wieś)

Albo poprostu spacerek po Parku :slight_smile:

Ja Ci polecam spacer z ukochaną albo jakąś bliską osobą i rozmowy o tzw.“skarpetkach” :slight_smile:

lepszego sposobu niż wyżej zaproponowany nie ma, nawet 3-4 dni w tatrach, podładujesz akumulatory, zapomnisz o problemach, pobędziesz na świeżym powietrzu, dotlenisz mózg, odpoczną ci oczy,

jest jeszcze sposób który przynajmniej mi strasznie pomaga…a mianowicie basen, nic mnie tak nie relaksuje jak woda i ostry wysiłek na basenie, polecam warto wypróbować

medytacja?

Też dobre, ale dla mnichów z Shaolin, freedom.

Najlepiej iść na siłownie tak po obiedzie 15-16 i wracając tak po 18-19 wybierz się od razu na spacer nad rzekę z jakąś przyjaciółką, przyjacielem i w ciszy spacerujcie mówię Ci czasem jakaś ryba wyskoczy albo jakiś ptak przeleci mówię ci działa 100% robie tak co sobota i działa :wink:

Na początek daj sobie spokój z komputerem na jakiś czas…

Panowie o czym wy gadacie :o spacery, ryby, książka … dobry sex dobry na wszystkie kłopoty i te psychiczne i te fizyczne więc i będziesz jak nowo narodzony, no chyba że nie ma z kim a to już inna bajka

Zawsze się znajdzie jakaś pani na drodze… :shock:

Kilka szklanek dobrego absyntu. Co prawda to mocny i drogi alkohol, ale ma działanie relaksacyjne :smiley:

powodzenia z Panią na drodze…

zdziwiłbyś się. skuteczna technika (oczywiście potrzebna wcześniejsza praktyka) i w 1h mogę uwolnić się od wszystkiego.

Poderwij koleżankę, a tymczasem wyłącz komp na 2 dni.