Jak dobrze zabezpieczyć kompa

Log jest czysty

Skoś ten wips z autostartu

C:\Documents and Settings\Aśka\Menu Start\Programy\Autostart\

PowerReg SchedulerV2.exe

A to że log jest czysty to co to oznacza? Że komp jest już czysty? To nie możliwe bo na początku pisałam że ktoś a dokładnie mój były chłopak :-x pozmieniał mi wczoraj hasła na wszystkim co się tylko dało. Potem po mojej intewencji je odblokował , pozmieniałam hasła i nagle dzis znowu na gg aktualne bylo haslo ktore mialam poprzednio przez co znow sie nie moglam zalogowac. On nie jest jasnowidzem. Albo zczytuje z mojej klawiatury tak wiec i czyta to co teraz robie albo ma podglad na monitor nie znam innej możliwości :frowning:

Kompa masz czystego, jedynie skąd moze mieć twoje hasła to od kogoś kto je zna np. twój brat, siostra itp

Druga możliwosć zna hasło do twojej skrzynki pocztowej, co ułatwia mu zdobycie reszty haseł np. od gg wystarczy że kliknie przypominanie hasła

nie zna haseł od brata, siostry itp w tym sęk. Miałam podobno do wczoraj na kompie jakiś program do zczytywania z klawiatury bynajmniej kolega króry to usuwał tak twierdzil :slight_smile: ale po tym jak to pousuwal pozmienialam hasla i na wszsytkim mam inne i dzis nagle na gg znowu ktos mi zmienil tylko na maila je sobie wyslalam i sie okazalo ze jest to ktore mialam do wczoraj a to nie prawda bo zmienilam na 100%! wiec jak to mozliwe>?