Jak dobrze zareklamować się w google?

Witam

Piszę do Was w pewnej sprawie. A mianowicie założyłem sobie konto adwords i wpłaciłem 100zł celem uzyskania kredytów. Chciałbym się teraz dowiedzieć jak najlepiej wykorzystać te kredyty na reklamę? Chciałbym aby reklama wyświetlała się tyle razy ile najwięcej będzie to możliwe ale aby za dużo codziennie mi kredytów nie zjadało. Aha i czy istnieje taka możliwość aby reklama wyświetlała się na samej górze w wynikach wyszukiwania?

Dzięki serdecznie za odpowiedź.

powiem Ci tak, wszystko zalezy od tego jakie słowa kluczowe ustawisz i jaki serwis chcesz reklamować. gdy zajmowałem się reklamą niewielkiej firmy (drukarni) to z limitem na kliknięcie w kwocie 3-5zł, to na taką reklamę miesięcznie wydawało się 2-3tyś. - adwords to jest droga reklama, zwłaszcza jeśli w ten sposób reklamuje się dużo podobnych serwisów. Poza tym myśl o tym, że konkurencja celowo klika w twój link sponsorowany :frowning:

No dobrze. A jak zrobić aby na przykład ta strona: http://gepard-clean.pl była tak samo widoczna jak ta strona podczas wyszukiwania w google na frazę: pranie tapicerki legnica (tak jak na obrazku poniżej, że strona wyświetla się obok mapy):

fffol.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

PS. Dodałem tę stronę do map już dawno temu ale coś się nie wyświetla…

https://www.google.com/accounts/Service … 3Dpl&hl=pl

i czekać, aż się znajdzie…