Jak dodać administratora forum?

Może to i głupie pytanie ale jak dodać administratora forum?

phpBB by Przemo

PA -> Użytkownicy -> Użytkownicy -> wpisujesz login usera ktoremu chcesz nadac prawo admina -> wybierasz " zezwolenia" -> z menu rozwijanego “poziom uzytkownika” wybierasz opcje “administrator” -> na dole strony klikasz “wyślij”

A jeśli jeszchce chcesz aby mił range admina to wchodzisz

PA -> Użytkownicy ->Zarządzaj -> Wpisujesz login i dajesz mu range jeśli nie ma CR to na samym dole jego profilu będziesz miał!

POZDRO

mam forum na fora.pl i nie wiem jak tam dodac administratora zeby byl na kolor czerwony pomozecie mi ??

bo to co do gory czytalem to nic nie rozumiem

mlody97 wchodzisz do Panelu Administracji i szukasz zakładki Użytkownicy, potem naciskasz Zezwolenia i wpisujesz nick danej osoby której chcerz dać Administratora/Moderatora klikasz enter i pojawia ci się coś takiego na górze Kontrola Zezwoleń Użytkowników Tam wybierasz Poziom Użytkownika i dajesz Administrator naciskasz wyślij i dany użytkownik ma już Administratora na twoim forum, w tej zakładce również możesz mu przydzielić moderatorstwo. Napisz czy działa to co powiedziałem. Pozdrawiam

tak dziala i dziekuje ci bardzo

Jeśli jest to też :wink:

siemka mam forum na dbv.pl i jak moge dodac kogos na admina/modera?? z gory dziekuje za odpowiedz:)

ja mam strone na vgh.pl i niemam pojęcia jak dodać komuś admina

ja mam str zrobiona na dole http://www.vgh.pl/ prosze pomuszcie. jak dodac admina str :frowning: ? Moja str to vrpclan.bnx.pl

Dzieki