Jak dodać avatar

Nic z tego nie rozumiem. Proszę o wytłumaczenie krok po kroku.

Jak mogę dodać avatar do mojego profilu?

Najpierw znajdź obrazek który nie narusza reguł. Następnie znajdź miejsce gdzie będziesz mógł go przechować (np. ImageShack, Photobucket lub Upload-It!). Następnie musisz wstawić adres URL Twojego avataru do przeznaczeonego do tego pola w Twoim profilu.

ściągasz z google dany avatar który Ci się widzi (pamiętaj o dopuszczalnych rozmiarach)

tam na stronce dodawania avatara klikasz przeglądaj i z pulpitu czy z kąd zaznaczasz avatar klikasz OK i wyslij na stronie

Cos mi nie wychodzi.Najgorsze to:. Następnie musisz wstawić adres URL Twojego avataru do przeznaczoonego do tego pola w Twoim profilu.

Proszę o dokładne wytłumaczenie. :frowning: :frowning:

magdus , jeśli znajdziesz avatar w necie, który ci się spodobał to kliknij na niego prawym przyciskiem myszy raz i z menu kontekstowego wybierz opcję Właściwości. Gdy wyświetli się ramka skopiuj adres tego obrazka i to będzie adres URL Twojego avatara. Spróbuj najpierw wstawić awatar w swoim profilu na tym forum. A robi się to tak; - Klikasz na Twoje konto i w panelu zarządzania kontem wybierasz zakładkę Profil. Wtedy po lewej stronie pojawi się zakładka Awatar. Klikasz na nią i wyświetla Ci się info jakie wymiary powinien posiadać Twój awatar i pod spodem przycisk Przeglądaj. Klikasz na niego i wybierasz jakis obrazek, który masz zapisany na dysku swojego kompa. Następnie Wyślij i gotowe :slight_smile:

WIELKIE wielkie dzięki. Już wszystko O.K. POZDRAWIAM :lol: