Jak dodać film w prezentacji PowerPoint

witam

Chciałbym wstawić w prezentacji filmik(plik audio/wideo pakietu Windows Media), który ma objętość kilku MB i czas trwania kilkadziesiąt sekund. Jest w formacie .wmv, Mój problem nie polega na tym jak dodać film w prezentacji, ale na tym, że dodaje kilka filmów na kolejnych slajdach, a objętość całej prezentacji wynosi zaledwie np 2 mb. Na innym komputerze filmiki się nie otwierają( u mnie owszem). Co robię nie tak?

w prezentacji powerpoint filmy są tylko linkowane i nie są dodawane do pliku prezentacji. Aby filmy działały najlepiej najpierw je skopiować do folderu z prezentacją, następnie dodać je do prezentacji, a samą prezentację przekazywać później tylko razem z filmami (cały folder)

Nie pomogło. Nie wiem co jest grane- wklejałem do jednego folderu. Konwertowałem w Format Factory na różne strony(avi., wmv…)i nic. Była też opcja “wstawianie”-“obiekt”-“klip multimedialny”, ale u mnie nie ma takiej opcji do zaznaczenia. Ktoś też pisał, żeby “przeciagnąć” do “film z kolekcji clip organizer”, ale nie chce mi tego przeciągnąć. Nie wiem, co mogę jeszcze zrobić. Dodam, że mam PP 2007.