Jak dodać firmę na Google Maps?


(Kubusiek6) #1

Sprawa z pozoru banalna, a siedzę nad nią już trzeci dzień i nic... :smiley:

Chciałbym dodać swoją firmę na Google Maps, ale chodzi mi o wyświetlenie nazwy bez pośrednio na mapie, tzn.: http://imageshack.us/photo/my-images/27/beznazwy1ne.png/

Dodam, że moja firma jest wyświetlana w wyszukiwarce Maps i "dymek" przy znaczniku na mapie również jest wyświetlany. Natomiast nie mam zielonego pojęcia jak zrobić, tak, żeby nazwa była wyświetlona na mapie. Mam nadzieję, że dobrze opisałem problem. Jak znam życie jest to pewnie kwestia "trzech" kliknięć myszką...

Z góry dzięki za wszelką pomoc :slight_smile:


(rumot59) #2

tutaj masz wszystko: http://support.google.com/maps/?hl=pl

-- Dodane 23.01.2012 (Pn) 21:26 --

http://support.google.com/maps/bin/answ ... swer=72644


(Kubusiek6) #3

Dzięki za pomoc, ale nie do końca o to mi chodziło. Wiem jak wstawić mapę na własną stronę www. Mnie chodzi o to, żeby nazwa mojej strony była umieszczona bez pośrednio na mapie, tak jak na przykład są umieszczone nazwy ulic, czy miast.


(Piotrek Płatek) #4

podbijam pytanie :slight_smile:

-- Dodane 05.01.2013 (So) 15:11 --

czy to jest ta opcja ?

3) Chciałbym aby moja firma wyświetlała się na Mapach Google w formie szarego kwadratu

Szare ikony, które możecie zaobserwować na Mapach Google, mają za zadanie ułatwić użytkownikom nawigację lub po prostu wskazać interesujące miejsca.

Miejsca te są wybierane automatycznie, tak więc nie jest możliwe samodzielne nadanie firmie takiej ikony (ani za pomocą Miejsc Google, ani programu AdWords).

Natomiast od czasu do czasu, zestaw firm indeksowanych w ten sposób ulega zmianie, dlatego utrzymywanie aktualnych danych w koncie Miejsc Google zwiększa szansę na pojawienie się firmy w tym zestawie.

żródło


(Kpc21) #5

http://www.google.com/mapmaker