Jak dodać GTA V do rejestru

Witam dziś dostałem GTA V od kolegi bo on miał 2 konta i jedno mi oddał żeby razem pograć, dziś wziąłem od niego folder z gra ponieważ mój internet nie pozwala na pobranie GTA ponieważ pobierało by się wieczność i tu zaczyna sie problem gdy odpalam playgta5.exe  i pobiera się chyba social club i jak się pobierze wyskakuje komunikat ze gta luncher przestał działać i nie wiem o  co chodzi nie instalowałem GTA lecz przeniosłem sobie cały folder z gra od kolegi i tak sobie myślałem ze pewnie trzeba dodać go do rejestru lecz nie wiem jak. Proszę o pomoc  

Może po prostu zainstaluj grę z płyty.

 

 

mession , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy.

 

 

Dodatkowo na forum piszemy poprawnie, stosując znaki iterpunkcyjne. Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole każdego posta po lewej stronie) - wyedytować swój post dodając przecinki, kropki i wielkie litery na początku zdań. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Mówimy o oryginalnej grze ?

Nie , nie można zainstalować z płyty , ponieważ nie posiadam wersji pudełkowej…

no skoro napisałem, że kolega oddał mi konto żeby razem pograć to jest raczej logiczne że oryginalna