Jak dodać napis do bootskina?

Witam. Mam pytanie odnośnie, modyfikacji, dokładnie, dodania jednego ciągu napisu do bootskina. Jak coś takiego zrobić? Oczywiscie windows xp.

No, muszę Ci powiedzieć, że narzuciłeś sobie masakrycznie ciężki temat do ogarnięcia. Muszę Ci powiedzieć, że temat próbowałem ogarnąć, i efakt był taki, że komputer się resetował i dopiero po szóstej próbie udało się i niestety jak następnym razem chciałem, nie dałem rady. Temat jest o tyle ciężki do ogarnięcia, że trzeba zmodyfikować w zależności od procka i ilości RAM jednej z czterech bodajże plików kernela hex edytorem, oraz odatkowo odpowiednim programem wyciągnąć bitmapę bootscreena i dodatkowo zainstalować jeszcze odpowiedni program graficzny z wtyczką, która “uwidoczni” bootscreen, ponieważ Microsoft się wycwanił i wykonał go w tak sprytny sposób, że po wydobyciu go jest widoczny jako czarne tło i nic poza tym. Jak chcesz się w to bawić, szukaj tutka na forum windowsmx, ewentualnie odezwij się na PW do gościa o nicku automizzer, on kiedyś swojego czasu robił tutka jak nawet podmienić bootscreena, tak więc jak nie będziesz mógł znaleźć, to może podeśle Ci tutka jak odezwiesz się na PW.

okej, wielkie dzięki za info, w wolnej chwili, dam znac na pw :wink:

Życzę Ci powiedzenia i wytrwałości, bo na prawdę oczopląsu można dostać od tego ciągu jedynek i zer przy zabawie hex edytorem… :confused: