Jak Dodać nową funkcje od Siemensa!

(Mateusz2391992) #1

Natknołem Się Na Fajny Patch i Mam Pytanie Jak Zrobić Taką Funkcje Że Gdy Przytrzymam Czerwoną Słuchawkę Telefon Zapyta Mbie Czy Się Wyłączyć jak komputer w windowsie :

071117224646ui9.jpg

(Łukasz14) #2

Forest23 , a czy ten patch jest przeznaczony na Twój telefon?

(Mateusz2391992) #3

Działa Na Każdym Siemensie ! Bo Ja Już Sobie Ściagłem Jeden Patch ale nie taki przeznacozny na siemensa cx65 i m idizalalo też troszke sobie zmniejszyłem a wiesz jak to zrobić ?

(Łukasz14) #4

Forest23 , może paczka tylko tyle ma, a po zainstalowaniu na komie ma o wiele mniej :stuck_out_tongue:

(Mateusz2391992) #5

Ale Mi Tylko Chodzi o Tą Jedną fnkcje Bo Ja Mam Vistei Jak To Wgrać Bo Jak To Ściągne to jest .rar wypakuje to jest bin a mi chodzi tylk o otą funckje pomoze ktos cyz nie ?

(Łukasz14) #6

Forest23 , tobyś musiał edytować całego thema którego masz w fonie, ale to nie jest takie proste :stuck_out_tongue: 8)

(Mateusz2391992) #7

A Umiesz Zrobić Taką Funkcje Prosze Powiedz Jak Już Troszke Edytowałem Thema w Moiikm Telefonie (Nowy Motyw Vista,Dźwięki Vista,Menu Vista 2008,Pare Animacji : Wysyłanie SMS i Kod PIN i Oczekiwanie z Visty) Brakuje Mi Tylko Tej Funkcji Wyłacz i Zmiany animacji Gdy Ktoś Dzwoni ! To Zamias Telefonu Wstawić Znaczek Visty Tylko nie wiem Tego Te Jak zmienić Zostały Mi Tylk oDwie Żeczy !

(Łukasz14) #8

Forest23 , niestety nie znam się dobrze na sofcie do telefonu :stuck_out_tongue:

(Mateusz2391992) #9

Aha ! Szkoda A Ktoś Umie Wprowadzić Taką Funkcje do Siemensów ?

(adpawl) #10

Forest23, zmień tytuł "Jak Zrobić Takie coś" na konkretny - albo temat poleci do śmietnika!

(Mateusz2391992) #11

nie w temacie ale dobra jak zmienic temat ? i jak go nazwac a umiesz wgrac takie cos na fona ?

(adpawl) #12

W pierwszym poście klikasz przycisk "Edytuj", zmieniasz temat i zatwierdzasz...

Konkretne tematy i działy - dlaczego ? -> viewtopic.php?f=5&t=144613

(Mateusz2391992) #13

adpawl czy jakos a umiesz wprowadzis taka funkcje ?

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 13:29 został dopisany post przez Forest23

wie ktoś ?