Jak dodać rosyjski język do Windows xp

Witam, mam takie pytanie. Posiadam stary komputer, na którym windows 7 działa bardzo wolno. Zainstalowałem na nim xp i potrzebuję mieć w nim również możliwość pisania po rosyjsku - chodzi tylko o coś w rodzaju maszyny do pisania. Jednak w ustawieniach nie mogę dodać rosyjskiej klawiatury, nie ma tam takiej opcji, nie ma również opcji dodania. Można ustawić region. Czy ktoś wie, co należy zrobić?
Opcje regionalne i językowe - szczegóły. Usługi tekstowe i języki. dodaj… i tu nie ma rosyjskiego.
W zakładce zaawansowane konfiguracja zgodności zaznaczone: rozszerz obsługę zaawansowanych usług tekstowych na wszystkie programy.
Zaznaczone są także obie opcje w obsłudze języków dodatkowych.

A co to za edycja, ta “Black Edition”?

1 polubienie

To taka wersja Windowsa wypuszczona przez MS na rynek afrykański, stąd brak języka rosyjskiego :laughing:

1 polubienie

W wolnym tłumaczeniu na rosyjski to taka “Черная Жопа”

Jak doraźnie to może wystarczy Ci - http://www.rusofil.pl/cyrylica ?

Ta sprawa nie rozwiązuje tematu. Wpadłem na lepszy pomysł, bo posiadam wszystkie legalne systemy, jakie wyszły. Zainstaluję legalną vistę, będzie prościej, niż szukać dziwnych rozwiązań. Byłem przekonany, że autor Black Edition coś dobrego tam zrobił, ale niestety…

No ale z tą z Vistą co ma być? Co z j.rosyjskim?

Powodzenia, trzeba by ręcznie podmieniać DLL-e.

Raz tak byle jakimi naprawiałem Eksplorator, to potem miałem francuski, hiszpański, angielski w jednym i każda część interfejsu w innym.

Zainstalowałem oryginalną vistę i wszystko jest okej, tak jak chciałem.

1 polubienie