Jak dodać więcej zdjęć na blogu?


(demisen) #1

Mam pomysł na pewien obszerny wpis na blogu @ dobreprogramy.pl, ale potrzebuję umieścić tam ok 10-12 obrazków, a można dać 3. Mam własny serwer na który mogę wrzucić pliki graficzne tylko jak je dodać na blogu ?


(Walker15130) #2

Możesz jedynie wkleić link do grafiki :wink:


(demisen) #3

A miniaturki z odnośnikiem ? Bo surowe linki kiepsko wyglądają :confused:


(Walker15130) #4

Wielu próbowało i się to nie udało :P. Niestety, linki to jedyny sposób.


(Ryan) #5

Testujemy obecnie w wąskim gronie użytkowników bardziej rozbudowaną galerię. Kiedy skończymy prace nad nią, powinna trafić w ręce wszystkich blogujących, umożliwiając umieszczanie (prawie) dowolnej liczby grafik we wpisie. Póki co jednak osoby spoza grupy testerów ograniczone są limitem trzech grafik na wpis. Jeszcze tylko odrobina cierpliwości. :slight_smile:


(Michal Kolatek) #6

A jest jakaś wstępna data? Chciałbym umieścić na blogu test obudowy, a 3 zdjęcia przy teście to za mało.


(Ostatni Mohikanin) #7

A co z opływaniem tekstu? Można tak wkleić obrazek, by po jego prawej lub lewej stronie znajdował się tekst?


(steemm) #8

Oprócz większej ilości zdjęć przydała by się również możliwość wstawiania filmów z YT. Często coś co robimy dało by się w łątwy i przyjemny sposób zgrać jakimś programem i umieścić jako videotutorial


(kamil_w) #9

Albo jeszcze inaczej. Dodać obsługę tagu . dzięki temu można by wrzucać filmiki w formacie .ogv z zewnętrznych serwerów (np. z Dropboxa).


(Ramirez1) #10

I jak tam przetestowaliście tą galerie ? Nie mam jak opublikować :confused: potrzebuje dać grafiki pod tekstem, później znów tekst grafika a tu wszystko po kolei się układa i nie wiadomo co do czego :confused: