Jak dodać wyjątek do Avast?

Witam

Zainstalowałem sobie keylogger na kompie i niestety avast wstrzymuje mi go i wykrywa jako wirus.

Pomocy

Awast -> Ustawienia -> Wykluczenia.

Lub uruchamiaj go w Sandboxie.

Wiem jak wejśc w wykluczenia w programie Avast, ale nie wiem dokładnie w jaki sposób mam to ustawić???

Nie wiem zo znaczy uruchamiać w sandboxie

Najlepiej zainstaluj sobie Sandboxie. http://www.dobreprogramy.pl/Sandboxie,P … 15247.html Do piaskownicy przeciągnij i upuść skrót od wybranego programy i uruchamiaj go z stamtąd.

W programie Avast podajesz ścieżkę dostępu do danego programu.

Hej,

Wszystko zależy od tego, z czego chcesz wykluczyć ten plik. Jeśli chcesz uniknąć komunikatów w czasie działania programu, powinieneś wykluczyć plik w ustawieniach Osłony systemu plików; Osłony w czasie rzeczywistym -> Osłona systemu plików -> Ustawienia zaawansowane -> Wykluczenia. Następnie podajesz ścieżkę do pliku, zatwierdzasz Enterem i klikasz OK.

29271424969108477986_thumb.jpg

Dodatkowo warto też dodać proces do wyjątków w osłonie Monitorowanie zachowań; Osłony w czasie rzeczywistym - Monitorowanie zachowań - Ustawienia zaawansowane - Zaufane procesy.

00553368067385099600_thumb.jpg

Ostatnie kwestia, to wykrywanie plików w czasie skanowania systemu skanerem na żądanie bądź ustawionym w harmonogramie. Tutaj wykluczeń dokonujemy z głównych ustawień programu; Ustawienia - Wykluczenia - sam zaś wyjątek dodajemy tak, jak w przypadku wykluczeń w osłonie systemu plików.

86811780312099305073_thumb.jpg

Pozdrawiam,

Dimatheus