Jak dodać wyszukiwarkę google do Internet Explorera 11 w W10?

Witam

 

po kliknięciu Dodaj i przejściu na stronę iegallery.com nie mogę znaleźć wyszukiwarki google. Czy jest jakiś inny sposób?

Jest! Otwórz w IE11 stronę www.google.pl i tam znajdziesz propozycję zastosowania googli jako domyślnej wyszukiwarki w IE11. 

Świetny pomysł, zapomniałem o tym, tyle że właśnie tak przed chwilą zrobiłem i oprócz info o ciasteczkach na dole ekranu, u góry nie pojawia się prop. dodania google jako domyślnej przeglądarki czy też zachęta instalacji chrome… co jest… dziwne, zawsze się pojawiało. Wyczyściłem całą historię i resztę danych z IE i spróbowałem i znów tak samo…

 

Mam Windows 10 TP b.9926 English (US).

 

Może ktoś wgrywał też tego builda i potwierdzi…?

 

Dzięki Poraj.

Cześć,

 

Na stronie iegallery.com wystarczy zmienić kraj z Polski na np. Stany Zjednoczone i wyszukiwarkę Google można dodać bez najmniejszych problemów.

Dziękuję.

 w iegallery.com mam polski i nie widzę google. Tak już miałem w 8.1 jest tylko bing

Więc zmień na Stany Zjednoczone a wyszukiwarka Google się pojawi.

 

Po wejściu na polskie IE Gallery trzeba przełączyć na angielskie (United States). Na wersji US mamy do pobrania wyszukiwarkę Google.

Microsoft coś przekombinowało.

Ja to zrobiłem tak:

W IE wszedłem na stronę google.pl i gdy była otwarta ustawiłem w opcjach jako stronę startową.

A i tak nie lubię IE, więc zainstalowałem Mozillę Firefoxa

DZięki wielkie

1.) W przeglądarce Internet Explorer wejdź tutaj:

https://www.microsoft.com/en-us/IEGallery

2.)Kliknij ADD obok kafelka Google.

3.)Wejdź kolejno w Internet Explorer Narzędzia (alt+x)  Zarządzaj dodatkami Dostawcy wyszukiwania.

4.)Usuń tych dostawców których nie chcesz, a Google ustaw jako domyślny.

5.)Zaznacz na dole aby nie zezwalał na zmiany dostawcy.